civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
PBEM [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=144]
Re: Fallout [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22492]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22492#328903]

alpridz 
Sept 24, 2015 at 18:34
Re: Fallout

Nie zamierzam wymieniać jakichkolwiek uwag, szczególnie z kimś takim jak Ty. Dlatego pozwolę sobie ostatni raz napisać. Jeśli ktoś zaczął wojnę i oddaje nację to już jest oznaką słabości tego kogoś, to po pierwsze i w odniesieniu do osoby (tak, Twojej). Jeśli chodzi o dowody, to przejrzyj wszystkie swoje wpisy po przegranych grach (duele / ffa) i tego co pisałeś, to wystarczy by zobaczyć chorą rywalizację z Twojej strony i często brak możliwości przyjęcie do wiadomości, że byłeś słabszy.

Po drugie nie miałem w planach (wraz z początkiem wojenki) iść i podbijać jakże CUDOWNEGO świata Maiara, który płynie miodem i winem, a na drzewach rosną pieniądze (swoją drogą -18 to pewnie drzew nie masz).

Po trzecie, jeśli to jest połowa Twojego wojska (to jeśli dobrze liczę, powinieneś mieć wojsko w granicach 60-66k, przez co byłbyś liderem, a więc miałbyś więcej o około 14-20k od obecnego lidera). Niesamowita matematyka .

Ja skończyłem, oddałeś nację, więc do następnego, chociaż raczej nie miałbym ochoty znów grać z kimś takim w pbemie .
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.