civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=118]
Re: FAQ - do sprawy technicznych (Masz problemy z grą lub z usługą STEAM? Zapraszamy!) [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=8273]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=8273#329899]

Degan 
Nov 18, 2015 at 17:36
Re: FAQ - do sprawy technicznych (Masz problemy z grą lub z usługą STEAM? Zapraszamy!)

Quote:
Dionizod wrote:
Witam, od dłuższego czasu mam pewien problem, otóż pobrałem sobie kilka modów dodających cywilizacje, no i na początku wszystko okej, normalnie gry wczytywałem itp.
Po krótkiej przerwie w graniu (+- 2 miesiące) już nie mogłem wczytać żadnej gry, kiedy klikałem na wczytaj grę na dole wyskakiwał czerwony napis ,,Nie wszystkie z wymaganych modów zostały zainstalowane". Gra jest oczywiście oryginalna, na steam. Próbowałem reinstalu gry i modów, sprawdzałem spójność plików i wszystko jest ok a problem nadal obecny, co robić w tej sytuacji?


Powód jest bardzo prosty - mody z których korzystałeś miały aktualizację a ty prawdopodobnie je zaktualizowałeś do najnowszych wersji. Niestety aby móc kontynuuować rozgrywkę musiałbyś ręcznie odnaleźć właściwe wersje potrzebnych modów. Save powinien wskazywać które mody są w niewłaściwej wersji.tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.