civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ6 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=258]
Re: Może dział: MODOWANIE ? [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23141]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23141#334697]

Zerd 
Mar 21, 2017 at 19:09
Re: Może dział: MODOWANIE ?

Trochę się ostatnio zmieniło w tych modach, które podałem. Mianowicie swoją mapę można odpalić już bez zbytniego kombinowania chociaż nadal musi nazywać się CustomMap.Civ6Map bo u mnie inna nazwa nie pokazuje się na liście. Ponadto ponieważ dopiero przysiadłem do testowania (grałem w LongWar2) to odkryłem, że np można grać bez Państw-Miast a jeśli chcemy je mieć to musimy najpierw w edytorze dodać te państwa- miasta jako "dodaj gracza SI". Ogólnie gram na mapie, którą jeszcze sporo popoprawiam ale już widzę, że gra się inaczej bo na równych szansach to chyba dopiero poziom "Król" lub wyżej. Zagrałem na "księciu" bo dawno nie grałem to nie miałem żadnych problemów. Jako pierwszy założyłem religię, niemal każdy cud, który chcę to mam i to od starożytności. AI siedzi cicho bo barby ich tak przydusiły, że nic by nie zrobili gdybym nie wysłał wojska im na ratunek Spodziewam się, że gra na "imperatorze" będzie adekwatna. Ewentualnie pododaję im po 2 technologie na start i worek złota aby stanowili wyzwanie. Udostępnię mapkę i dla leniwych save z tury zero, żeby nic nie musieli ustawiać gdy już przynajmniej rozegram 2 gry na mapce. Problemem jest utworzenie idealnych warunków startowych dla każdej nacji z powodu dużej ilości dzielnic, miejsca na cuda itd. Postaram się to popoprawiać. Patrzę przy tym na wątek: http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23025 ale nie tylko dzielnice są potrzebne. Edytor ma pewne mankamenty, np cuda natury często są nie do umieszczenia bo zajmują 2-3 pola. Nie ma opcji umieszczenia takiego w całości i w praktyce się nie da. Ale część jest. Zanim to potestuję to 2 tygodnie miną i może wyjdą poprawki, ulepszenia lub nowy lepszy edytor a wtedy rzecz opiszę z obrazkami
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.