civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Stellaris [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=259]
Re: Star Trek New Horizons [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151#334833]

PAwleus 
Apr 03, 2017 at 16:15
Re: Star Trek New Horizons

A w której linii czasowej? Moja rozgrywka tworzy przecież własną. U mnie Klingoni jak na razie walczą tylko z Gornami - mieli już 2 wojny.

Cechy gatunków są na starcie z góry ustalone przez twórców moda. W trakcie gry chyba można je modyfikować - nie analizowałem drzewa technologicznego, żeby nie psuć sobie niespodzianek, więc nie wiem.

Edit: W lutym 2199 roku społeczeństwo Tamarian dołączyło do grona Zjednoczonej Federacji Planet, co odbyło się na specjalnych dla nich warunkach z uwagi na mnogość trudnych do zrozumienia dla innych obyczajów, które początkowo zdawały się zaprzeczać nawet możliwości porozumienia z nimi, a czego najlepszym przykładem są wyniki pracy uniwersalnego translatora w stosunku do ich terminologii zastosowanej w przejętych mobilnych atutach (bardzo miły ukłon w stronę pamiętających odpowiedni odcinek serialu):Czas pokoju nie był też pozbawiony wyzwań militarnych, gdy 2 floty musiały zająć się olbrzymią formą krystaliczną terroryzującą jeden z systemów Federacji i nie odpowiadającą na żadne sposoby nawiązania porozumienia (mam nadzieję, że w końcowej formie moda będą one mogły zachowywać się bardziej aktywnie, aby być zagrożeniem w skali w jakim były w Birth of the Federation):Początkowo uwaga kryształu była skupiona głównie na USS Excelsior:(widać rozpoczynający się manewr okrążający)(fajne ujęcie krążownika klasy Constitution na tle blasku bijącego z centrum kryształu)

Gdy tarcze USS Excelsior okazały się zbyt trudne do zdjęcia (chociaż wcale tak dużo do tego nie brakowało) ostrzał kryształu przeniósł się głównie na niszczyciel USS Geneva:(manewr okrążający już bardzo zaawansowany)(widać już wystrzały po drugiej stronie kryształu)(manewr okrążający w pełni - widać sylwetki okrętów przeświecające przez struktury krystaliczne)

Co w końcu spowodowało zagładę USS Geneva:I nadeszła kolej na USS Miranda:Na szczęście oznaki życia w formie krystalicznej zaczęły zanikać:Aż w końcu nie dało się już ich zarejestrować i kryształ zaprzestał wszelkiej aktywności, a jego emisje energetyczne zaczęły stopniowo wygasać:Edit2: Kontynuowałem jeszcze z dużą przyjemnością przez kilka lat tę rozgrywkę, ale nie będzie ona przedłużana, gdyż mod został błyskawicznie zaktualizowany pod Utopię i postanowiłem przetestować zmiany rozpoczynając nową, znowu grając Federacją i próbując ją utworzyć jak najwcześniej, z jak największej liczby początkowych członków - bardzo jestem ciekawy jak dynamika frakcji, unity i nowe podejście do ustrojów wpłynie na moda zaadaptowanego tak szybko.

[Edited by PAwleus on Apr 14, 2017 at 13:57]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.