civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Stellaris [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=259]
Re: Star Trek New Horizons [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151#334932]

PAwleus 
Apr 14, 2017 at 13:44
Re: Star Trek New Horizons

Jak na razie rozegrałem 20 lat i, mimo iż zgromadziłem tym razem koalicję większą niż poprzednio o Bolian i Denobulan, jak na razie Federacja nie powstała (poprzednio event wystąpił po 18 latach). Nowe cechy wynikające z Utopii jak na razie nie miały większego znaczenia, ale trochę wzbogaciły grę. Osobliwością jest to, że z jakiegoś powodu nie nastąpiła tym razem żadna imigracja obcych na planety Ziemian i nabieram coraz większego przekonania, że jest to bugiem, bo np. Ziemia ma w sumie atrakcyjność imigracji powiększoną przynajmniej o 150% i nic to nie dało (50% z odpowiedniej civic i 100% z edyktu Land of Opportunity).

Nie umieszczam z niej żadnych szczegółów, chociaż mam parę fajnych screenów z wczesnych etapów gry, bo nie wiem jak długo będę ją kontynuował. Jak ktoś jest mimo wszystko zainteresowany i nie ma nic przeciwko dodatkowym niewielkim spojlerom to dajcie znać, a podzielę się.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.