civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ6 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=258]
Re: Może dział: MODOWANIE ? [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23141]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23141#334984]

Zerd 
Apr 22, 2017 at 09:28
Re: Może dział: MODOWANIE ?

Ja nie testowałem niczego na innym komputerze bo mam laptopa jeszcze z Win 7 i raczej gry nie pociągnie. Ciekawi mnie czy save też nie działa bo powinien nawet bez żadnych modów. A sam zapis wrzucamy do dokumentów: \Documents\My Games\Sid Meier's Civilization VI\Saves\Single Jeśli jednak nie działa to znaczy, że jest jakoś powiązany z modami: Play Your Custom Maps i WorldBuilder Template Maps.
Jeśli by tak było to trzeba mieć te mody. Do pobrania ze steam. Chociaż nie chce mi się w to wierzyć aby do zapisu gry były potrzebne. Co do pliku mapy to jednak mody mogą być wymagane. Jeśli plik mapy uruchamia się w WorldBuilderze to może jest odpalany z dodatkowej zawartości. Wtedy tak musi się odpalać. Natomiast aby na nim grać odpalamy go z gry jednoosobowej. Identycznie jak byśmy chcieli zagrać nowa grę. Oczywiście ustawienia muszą być tak jak na zdjęciu bo inaczej u mnie cywilizacje startowały na jednym polu.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.