civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Stellaris [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=259]
Na Skraju Wieczności [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151#335087]

PAwleus 
May 09, 2017 at 19:56
Na Skraju Wieczności

Z dniem dzisiejszym, w rocznicę wydania Stellaris, postanowiono w Paradoxie, że gra, już w wersji 1.6, opuści wreszcie (i tu będę nieco złośliwy) stadium Early Access! A przynajmniej na to się zanosi... (tu jestem jeszcze bardziej złośliwy ) Aby to uczcić zaprezentuję kolejną serię zdjęć z jednego z jej najwspanialszych modów, nadal tylko w wersji alfa, mającego w moim odczuciu przed sobą, jak i gra, wielką przyszłość. Niech będą one same w sobie komentarzem do jednego z wydarzeń jakie nastąpiły w mojej aktualnej powolnej rozgrywce (tej z atakiem na Sulibanów) - Bitwy Przy Skraju Wieczności w roku 2217:(sorry, że tak ich dużo, ale nie potrafiłem się opanować i wybrać mniejszej ilości, bo w każdym znalazłem jakiś szczególik, który mnie ucieszył - prawie wszystkie zdjęcia można powiększyć poprzez Inspect, dostępny przynajmniej w Chrome prawym klawiszem myszki, i wyłączyć ograniczenie szerokości do 1024 pikseli)

Edit: Może jeszcze dodam aktualną mapę okolic Federacji(trochę przesadziłem z tempem ekspansji oraz utopijnymi standardami życia i teraz mam ogromny problem z tendencją do stagnacji gospodarczą - gdyby nie handel z większością Galaktyki to już dawno nastąpiłoby załamanie, bo zbyt dużo mam populacji w mało rozwiniętych koloniach będących ogromnym ciężarem dla reszty i 3/4 wydobycia minerałów idzie na dobra konsumpcyjne. Ze względów politycznych ekspansja jest nadal kontynuowana, a standardy życia utrzymywane jako role-playing)

[Edited by PAwleus on May 09, 2017 at 21:24]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.