civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=125]
Re: Problem z grą przy dużej ilości modów [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23279]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23279#336444]

Zerd 
Jul 25, 2018 at 05:21
Re: Problem z grą przy dużej ilości modów

Mody trzeba usunąć z poziomu Steam. Kliknij swój profil - przedmioty w warsztacie - subskrybowane przedmioty. Teraz mozolnie zrezygnuj z subskrypcji każdego moda związanego z civ 5. Nawet jeśli, któreś ci się podobają to sobie zapisz nazwy na kartce i będziesz musiał ponownie je subskrybować ale dopiero gdy zrobisz porządek z grą. Zawartość folderu mods dopiero po tym zabiegu należy wyczyścić. Trzeba też uruchomić grę i zobaczyć czy nie pozostały jakieś mody. Gdzieś na fanatykach jest opis jak skutecznie pozbyć się modów. Moim zdaniem może wogóle jedynym problemem jest nadmiar modów uruchomionych jednocześnie. Nie wszystkie mody są kompatybilne z innymi. Jest jeszcze jedna sprawa: uruchamiaj steam jako administator - prawy klik na skrót na pulpicie.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.