civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Stellaris [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=259]
Re: Star Trek New Horizons [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23151#336457]

PAwleus 
Aug 03, 2018 at 12:57
Re: Star Trek New Horizons

Ferengich sobie zmodowałem, ale pewnie już się domyśliliście, że znowu porzuciłem rozgrywkę (ze Schedą mam nadzieję tak nie skończyć ) - szło mi za dobrze jak na mój gust i zacząłem przygodę ze Stellaris post-2.0

Posta piszę jednak z innego powodu: już niedługo ma pojawić się następna duża łata do STNH zatytułowana Birth of a Federation, która ma wprowadzić olbrzymie zmiany w zakresie okrętów Federacji (w przyszłości podobne zmiany obejmą także innych dużych graczy ze świata Star Treka).

Każdy typ okrętu zostanie zindywidualizowany do tego stopnia, że będą tworzyć własne klasy (zamiast 6, coś około 40), które dla wygody będą zgrupowane w 8 archetypów (ale w obrębie archetypów będą okręty o bardzo różnej roli) i każdy typ okrętu (klasa) będzie miał zdefiniowany przedział technologiczny w jakim będzie można go ulepszać (czyli stare okręty będzie można ulepszać tylko do pewnego momentu). O ile dobrze zrozumiałem mechanika er technologicznych odchodzi w przypadku Federacji do lamusa, co mnie jeszcze bardziej ucieszyło, bo wyczuwałem w niej zbyt dużą sztuczność.

[Edited by PAwleus on Aug 03, 2018 at 12:58]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.