civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Lista gier 4x Space [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21324]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21324#336483]

PAwleus 
Nov 29, 2018 at 14:10
Re: Lista gier 4x Space

Sorry za zamieszanie, ale właśnie spostrzegłem, że jednak miałeś już na liście Birth of the Federation z poprzedzającym Star Trek w nazwie

Być może będzie warto dodać, a na pewno obserwować Star Zeal 4X (w zapowiedziach: połączenie RPG-a i asymetrycznego 4X) - na razie nie ma chyba nawet pre-Alfy, ale jestem wystarczająco zainteresowany, żeby wesprzeć gdy będzie zbiórka na kickstarterze.

Jest już natomiast Alfa Star Dynasties (w zapowiedziach: CK2 w kosmosie ).

Obydwie gry to bezpośredni konkurenci do rodzącego się w bólach Alliance of the Sacred Suns i polskiego Stellar Monarch, który jest już dostępny.

-----------------------------------

Nie wiesz czasem co się znowu dzieje z Forum? Trudno otworzyć stronę z większą liczbą postów, bo zwykle trwa to bardzo długo i najczęściej kończy się komunikatem:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.2.22 (Debian) Server at forums.civ.org.pl Port 80

Chyba nie dzieje się tak tylko w moim wypadku, bo sprawdzałem na różnych komputerach i z różnych lokalizacji, a wyjaśniałoby to też zanikający ruch na Forum.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.