civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Endless Space 2 [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23175]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23175#336486]

PAwleus 
Dec 04, 2018 at 09:13
Re: Endless Space 2

Quote:
Farin wrote:
Posucha bo to słaba gra i pewnie autorzy olali kompletnie moderów.
(cytat z innego wątku)

Słaba to może oceniłbym zbyt surowo, bo da się pograć z przyjemnością na etapie poznawania gry. Powiedziałbym nawet, że dobra, ale już nie bardzo dobra. Mnie szczególnie irytuje to niby-symultaniczne poruszanie się flotami (podobnie irytowało mnie w ES1, a nawet już w Alfa Centauri), wprowadzające element zręcznościowy, który w tego typu grze jest zupełnie chybionym pomysłem. Generalnie gra jest oczywiście znacznie lepsza niż ES1 (na pewno jest znacznie bardziej rozbudowana, z lepiej rozwiązaną walką flot, a także naziemną, oraz bardziej zróżnicowanymi mechanikami dla poszczególnych ras - grałem z wszystkimi obecnymi dodatkami), ale ilość bugów i, przynajmniej na moim kompie, powolność działania (jakiś chyba memory leak, bo nasila się z czasem, aż do chwilowego zamrażania interfejsu, a mam aktualnie 16GB RAM-u) skutecznie zniechęcają do grania.

Edit: Co do olania moderów, to dziwię się, biorąc pod uwagę jak byli pomocni w Endless Legend, poprawiając wiele bugów poprzez Community Patch, którymi Amplitude do dziś nie raczyło się zająć.

[Edited by PAwleus on Dec 04, 2018 at 09:40]tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.