civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: First Encounters i seria Elite [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900#336491]

PAwleus 
Jan 05, 2019 at 00:40
Re: First Encounters i seria Elite

Mój brat aktualnie zagrywa się ED na Xboxie, więc mam trochę informacji na temat gry chociaż od 2 lat (czyli od kiedy zirytowało mnie utrzymywanie zbytniej szkieletowości misji i postanowiłem zaczekać gdzie indziej na możliwość lądowania na planetach z biosferą) nie śledzę nowości. Przekonuje mnie właśnie, że niedawne i duże zmiany w eksploracji są warte powrotu do gry, bo ta warstwa gry najbardziej mnie pociąga. On sam, mocno wyinżynierowanym statkiem, walczy z Thargoidami i czerpie z tego wiele radości

Mimo wszystko na razie jeszcze się wstrzymuję, ale może się to zmienić po zapowiadanym na ten rok, tajemniczym jeszcze, płatnym dodatku - poprzedni pozwolił na lądowanie na planetach bez atmosfery, więc sporo sobie po nim obiecuję i może wreszcie mój pilot wyjdzie z hibernacji

Myszka+klawiatura w zupełności wystarczy po potrenowaniu, chyba że zamierzałbyś dużo używać Flight Assist Off. Dla mnie jednak bardzo pomocne było wspomaganie się sterowaniem głosem, nie tylko dlatego, że mogłem pozwolić sobie na więcej tolerancji na klawiaturze, ale przede wszystkim dlatego, że dodawało to dużo do atmosfery gry. Następnym krokiem byłoby sterowanie widokiem przy pomocy ruchów głowy, ale na to już nie zdecydowałem się, choć znałem proste i tanie rozwiązania - nie pamiętam już dlaczego.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.