civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: First Encounters i seria Elite [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900#336493]

Kex 
Jan 05, 2019 at 08:31
Re: First Encounters i seria Elite

Mam już za sobą trochę latania, przyznam jednak,że odczucia dotyczące grania mam trochę mieszane. Z jednej strony podziwiam ogrom gry. Z drugiej irytuje mnie część rozwiązań. Na pewno jest to gra dla cierpliwych, lot do jakiegoś celu przez chyba 10 minut za pasjonujący nie był (dobrze że miałem książkę). Walka często mocno losowa w mojej opinii (jak wjadę komuś na ogon,wygrywam,jak się zagapię i on zacznie grzać do mnie, mam przechlapane, no przynajmniej w Sidewinderze). Ceny za statki i ich wyposażenie nieadekwatne do ich jakości (w końcu to Sidewinderem rozstrzeliwałem piratów w Cobrach, bardziej jednak nie rozumiem cen dalszych statków).
To wciąż pierwsze wrażenia, grę dopiero poznaję. Jak na razie to jedynie nieco ulepszonym Sidewinderem zarobiłem ok 1,5 mln na trzaskaniu piratów z zadań i na zadaniach kurierskich. Po tym przesiadłem się na Cobrę MK.3 średnio ulepszoną. Na niej jednak mam chyba dopiero ze 3 zestrzelenia, jedynie dużo bardziej mi się podoba,że bez tankowania mogę daleko przelecieć. A, jeszcze trochę kasy mi wpadło za dane kartograficzne zdobyte w sumie przy okazji innych zadań i szukania stacji z Cobrą do kupienia. Wciąż dość mgliście przedstawia mi się wizja,co będę robił dalej - do tłuczenia prostych piratów chyba nie wrócę, bo mi takie zadania wyparowały gdzieś, zresztą obecnie kasa z nich nie wydaje się atrakcyjna w stosunku do ceny odkupu statku w razie porażki.
Wątpię, żebym uznał za zasadne, by z powodu tej gry inwestować w dodatkowe wyposażenie np. joystick. Aż takim fanem symulatorów nie jestem. No nic, zobaczymy, jak mi dalej się będzie grało.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.