civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: First Encounters i seria Elite [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900#336501]

PAwleus 
Jan 20, 2019 at 10:28
Re: First Encounters i seria Elite

Też tak grałem we wszystko po trochę, chociaż z największym naciskiem na eksplorację, bo to najbardziej lubiłem. Konkretnie to specjalizowałem się z znajdowaniu rekordowych parametrów obiektów astronomicznych - ślady mojej działalności najlepiej widać tutaj i w odpowiednim wątku na forum FD, który został zamknięty w ub. roku (CMDR Endereth Ernal). Była też cała świetnie wykonana witryna internetowa UniversalCartographics.org z tym związana, ale widzę że Patau zupełnie przestał ją wspierać (hm... może gra ma już tą funkcjonalność?).

Jeśli byłeś już w Plejadach, to byłeś już tak daleko jak ja byłem najdalej - nazywałem to eksploracją krótkozasięgową Nie latałem dalej, żeby móc szybko wrócić do bańki, w razie gdyby rozpoczął się jakiś interesujący Community Goal (wtedy Asp Explorer mógł mieć maksymalny zasięg skoku grubo poniżej 40 LY). Uczestniczyłeś już w jakichś ciekawych CG? Bywają one bardzo emocjonujące na Open
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.