civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: First Encounters i seria Elite [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10900#336510]

PAwleus 
Feb 09, 2019 at 11:35
Re: First Encounters i seria Elite

Ten minerał, którym brat tak zahandlował nazywał się Void Opal, czy coś podobnego. Rzeczywiście wspominał, że Asp był do wydobywania go aż tak dobry, gdyż przy jednym użyciu 4 laserów górniczych pojawiały się 4 sztuki minerałów, a teraz jest to już zmienione i pojawia się tylko 1 sztuka. Nie jest to już więc tak opłacalne pod względem poświęconego czasu, ale transakcje sprzedaży o tej wysokości są chyba jeszcze możliwe dla Aspa.

Clippera bardzo lubię ze względu na jego uniwersalność (oczywiście z wyjątkiem eksploracji i chyba nic się z tym nie zmieniło) w połączeniu z łatwością ucieczki w razie napotkania zbyt wymagających przeciwników - świetnie nadaje się do wykonywania misji, jest przynajmniej przyzwoity w handlu i, mimo wielkości, bardzo mi odpowiadał pod względem parametrów bojowych (walczy się nim podobnie jak Cobrą, ale jest w tym znacznie lepszy). Czułem się w nim tak bezpiecznie, że na Open w pojedynkę latałem z misjami bojowymi dla frakcji związanej z aktualnym Imperatorem (jeszcze wtedy nim nie była) nawet na tereny frakcji uznawanych za przestępcze. Jeśli masz już Clippera i możesz go dobrze uzbroić, to chyba nadal można w nim w najbardziej niespokojnych strefach górniczych zarabiać na zwalczaniu piratów w okolicy 30 mln Cr na godzinę.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.