civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Aurora, następca Stars! [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196#336539]

PAwleus 
Dec 20, 2019 at 16:45
Re: Aurora, następca Stars!

Niestety z dużym opóźnieniem, ale podobno lepiej później niż wcale: widzę, że przygotowany byłeś nawet na okręty tak szybkie jak moje desantowce Lightning X Nie pamiętam już, ale chyba przeciwnicy w Aurorze nie budują aż tak szybkich okrętów? Generalnie, to chyba sporo już zapomniałem, bo nie widzę jak sobie mogłeś poradzić z przeciwnikami wyposażonymi w przyzwoite rakiety, mając tylko jeden rodzaj broni promienistej - masz bardzo szybkie okręty jak na ich rozmiar, ale przecież nawet na tej stronie mam zdjęcia pokazujące ich rakiety lecące ponad 2x szybciej! W dodatku, przeciwko tym rakietom Twoje wieżyczki obracałyby się zbyt wolno. U Ciebie nie mają takich rakiet? Bo ja przez to nawet nie rozważałem nierakietowej walki (no i dlatego że świetnie mi się to kojarzyło za walką jaka jest w Honorverse )
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.