civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Aurora, następca Stars! [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196#336542]

PAwleus 
Jan 08, 2020 at 10:19
Re: Aurora, następca Stars!

To że nie spada do zera wiedziałem, ale nie myślałem, że taka jednowarstwowa niewyspecjalizowana obrona przeciwrakietowa będzie wystarczająca - chyba nawet nie próbowałem działać w oparciu o założenie, że będzie

Ja grając w Aurorę jeszcze nie dotarłem do takiego momentu, że ilość mikrozarządzania zniechęciła mnie do niej, ale zdecydowanie było to już odczuwalne na niekorzyść (od samego początku i to mimo tego że można w Aurorze wiele nauczyć się z czasem jak sobie lepiej z tym radzić). Bardziej oddziaływały na moje morale (i były wśród powodów zaprzestania gry) takie niedoróbki jak możliwość produkcji komponentów obcych, do których nie miałem technologii, albo błędy pojawiające się przy wielopoziomowym przenoszeniu okrętów (np. gdy okręty, które były przenoszone przez okręty skokowe, również przenosiły jeszcze mniejsze okręty).
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.