civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Aurora, następca Stars! [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196#336590]

PAwleus 
May 25, 2020 at 13:18
Re: Aurora, następca Stars!

Czyli wygląda na to, że zupełnie nie opłaca się bombardować Precursorów Ale że nadal platformy orbitalne wypadają z orbity w trakcie walki, to mnie mocno rozczarowało - pewnie jeszcze AI nigdy ich nie doholowałoby z powrotem...

W pierwszej walce nie miałeś problemów z zaopatrzeniem? Z tego co zrozumiałem, formacje w których są jednostki, którym skończyło się zaopatrzenie, nie mogą używać Front Line Attack, czyli wynikałoby z tego, że Twoje miały zaopatrzenie nawet wtedy, gdy przeciwnik był już "solidnie przetrzebiony". Chyba czegoś tu nie rozumiem...

Czy to wparcie logistyczne, które miałeś w ataku na drugą kolonię, było w formacji razem z HQ? Jak to się stało, że zostało szybko wybite? Tak skuteczna była ich artyleria?
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.