civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Aurora, następca Stars! [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196#336592]

PAwleus 
May 26, 2020 at 09:14
Re: Aurora, następca Stars!

Jeśli przeciwnik nie ma artylerii, a niszczy Ci jednostki z dalszych linii, to wydaje mi się, że nie jest to żadna sprzeczność - myślę, że robi to poprzez Breakthrough.

Z bombardowaniem chodziło mi o orbitalne - nie zauważyłeś, żeby powodowało to pojawienie się dużych ilości pyłu w atmosferze i efektów z tym związanych? To podobno ma znacznie utrudniać rozwój kolonii i skoro są tam ruiny obcych, to dlatego mówiłem, że zupełnie nie opłaca się bombardować. Tyle że może ten pył nie jest jeszcze zaimplementowany (z tego co pamiętam, to w poprzedniej Aurorze był).

Nie można dać ciężkim jednostkom modułów GSP? Z tego co zrozumiałem można i wtedy dają zaopatrzenie w tej samej linii, w której są (bo tylko Light Vehicles mogą przekazywać między liniami), jak już inne źródła zaopatrzenia się wyczerpią.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.