civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Aurora, następca Stars! [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19196#336629]

PAwleus 
Jul 06, 2020 at 19:35
Re: Aurora, następca Stars!

To ja załatwiłem sobie większą ilość mikrozarządzania, bo w pogoni za efektywnością (tylko jakoś tak dziwnie nie wziąłem pod uwagę efektywności wykorzystania mojego własnego czasu ) zastosowałem nie tylko system osobnego zwiadu grawitacyjnego i geologicznego, ale też nie dałem im samodzielnej możliwości wykonywania skoków, więc musiałem skoordynować poczynania siatki zwiadu z siatką przenosicieli. W tamtej rozgrywce tylko moje przenosiciele, czy to militarne, czy to cywilne, miały Jump Engine. Bardzo szybko stało się to grą w grze. Poprzednia Aurora miała jednak fajne mechanizmy wspomagające w tym gracza - nie pamiętam już szczegółów, ale bardzo mi się spodobały jak je odkryłem. Pewnie są też i w tej, ale niestety nie pamiętam co zasugerować, żeby je spróbować znaleźć.

Podoba mi się taka elastyczność zachowania NPR, jak opisujesz - jest to z pewnością krok w dobrym kierunku.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.