civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Terra Invicta [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292#336661]

PAwleus 
Sept 30, 2020 at 11:38
Terra Invicta

Terra Invicta nadchodzi!

John Lumpkin, przewodzący zespołowi odpowiedzialnemu za Long War do XCOM (1 i 2), autor The Human Reach, czyli 2 powieści będących w mojej ocenie znakomitym połączeniem Space Opery i Hard SF, powraca na czele Pavonis Interactive, zbierając na Kickstarterze fundusze na dodatkowe elementy gry, którą mają już podobno rozwiniętą do stanu pre-Alpha (jest rozwijana od 2017 roku, Alpha ma być dostępna w ciągu 3 miesięcy, Beta na wiosnę, a wydanie gry na Steam w lecie 2021), a w której będziemy bronić Ziemi przed inwazją Obcych nie tylko na jej powierzchni, ale też na obszarze całego Układu Słonecznego, gdzie jest uwzględnionych ok. 300 planet i planetoid (Obcy zaczynają z bazą na planecie karłowatej w pasie Kuipera), włącznie ze starciami flot w przestrzeni kosmicznej (o ile dotrwamy do ich zbudowania). Co więcej, walki (i inne interakcje) nie będą się ograniczać tylko do obcych, bo będziemy ostro konkurować z innymi ziemskimi frakcjami, mającymi często sprzeczne cele z naszą, o zasoby państw, a później też o zasoby Układu Słonecznego.

W każdym razie gra zapowiada się bardzo smakowicie i nie mogłem jej nie wesprzeć.

(przy okazji, mimo kilkudziesięciu prób nie udało mi się dostać do wątku z Shadow Empire, co mnie skutecznie zniechęciło do zakończenia AAR, a został mi już tylko 1 post do zrobienia i to tylko warstwa fabularna. Kex, nie mogłem też przeczytać ostatniego posta, który tam umieściłeś - będę jeszcze próbował, ale tracę serce do tutejszego forum, bo co z tego, że może wreszcie się dostanę i uzupełnię AAR, jak nikt tego nie przeczyta, bo nie będzie miał tyle cierpliwości, żeby próbować dziesiątki razy. Tylko entuzjazm z nowych wieści i chęć podzielenia się nim skłoniła mnie do powrotu)
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.