civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Terra Invicta [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292#336662]

Kex 
Oct 01, 2020 at 19:17
Re: Terra Invicta

W wolnej chwili chętnie zobaczę, cóż to za grę polecasz.

W temacie Shadow Empire, to proponowałbym zrobić nowy wątek i tam dokończyć AAR. Wiem, że to trochę bałaganiarskie, ale cóż ... skoro to forum i tak całkiem umiera, to co za różnica. A moim postem się nie przejmuj, bo napisałem tam tylko, że z trudem udało mi się wejść i przeczytać.

A jak już robić offtop -próbuje powrotu do Elite Dangerouos. Idzie mi trochę opornie, bo raz że dawno nie latałem i sporo pozapominałem. Dwa - trochę zmieniły mi się warunki gry. Grę odpalam pod linuxem (win 10 nie cierpię, a win 7 na nowej płycie mi nie chodzi). Przez to musiałem się przerzucić na wersję Steam, bo standalone stwarzała problemy. Istotniejsze jednak jest to, że próbuję gry na Hotas, a nie klawie i myszce. Bywa z tym ciężko, może z czasem uda mi dopracować jakoś ustawienia, by sprawnie "odpalać" to co potrzebuję. Odnoszę jednak wrażenie, że i inni gracze niekoniecznie potrafią wykorzystać możliwości konfiguracyjne takiego sprzętu.

Hmm, a może jest jakieś inne forum, gdzie moglibyśmy się przenieść ...
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.