civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Terra Invicta [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292#336663]

PAwleus 
Oct 02, 2020 at 10:44
Re: Terra Invicta

Jest tam nieco ukryty w tekście dwuminutowy gameplay trailer, gdzie można w skrócie zobaczyć elementy z rozgrywki.

(co do zakończenia AAR z Shadow Empire, to muszę tam wejść choćby po to, żeby przypomnieć sobie fabularne części swoich ostatnich postów. Szkoda, że samemu nie można przenieść części swoich postów do nowego wątku, bo z pewnością trochę by to pomogło, a nie pomyślałem o tym wcześniej)

(Elite Dangerous ma całkiem przyzwoite oficjalne forum i ma też polską część, ale w zasadzie dotyczy tylko tej gry. W dodatku, tak jak na forum Paradoxu, coś porobili z wyszukiwarką postów, albo pokasowali stare posty, więc zniechęcili mnie do siebie, gdy nie mogłem znaleźć swoich wcześniejszych wpisów, żeby się do nich odwołać. Te fora mają znakomite posty z zakresu astronomii i historii, ale trudno je znaleźć nawet wtedy, gdy miały osobne wątki)

(Jeśli chodzi o polską część internetu, to niestety chyba prócz tego forum nie ma nic lepszego w zakresie strategii 4X, co pokazuje naszą niedolę. Z pokrewnych forów jest chyba tylko przyzwoite strategie.net.pl, ale dotyczy przede wszystkim planszówek, choć ma też niewielki dział gier komputerowych)

Edit: Na swoim koncie na Youtube mają ten sam gameplay trailer, ale w znacznie lepszej jakości.

[Edited by PAwleus on Oct 02, 2020 at 18:06]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.