civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Terra Invicta [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23292#336665]

Kex 
Oct 04, 2020 at 11:44
Re: Terra Invicta

Zobaczyłem, przeczytałem i ... w sumie nie wiem, co myśleć.
Już w trakcie czytania moja pierwsza myśl, szczególnie po nawiązaniu do Long War - o nowy klon X-Com. Ale patrzę dalej - cały Układ Słoneczny, jakieś bitwy kosmiczne - jednak coś nie pasuje.
Gra na temat obrony przed inwazją obcych? Tematyka mi pasuje. Brakuje mi jednak informacji, jak to ma zostać zrealizowane. Szczególnie że mamy tu wiele aspektów. Z jednej strony dbanie o poparcie ziemskich frakcji. Z drugiej rozbudowa baz orbitalnych. No i wreszcie same bitwy kosmiczne. Hmm, wygląda na połączenie w ramach jednej gry elementów z kilku typów gier. Otwartym pozostaje pytanie, czy taka różnorodność nie zaszkodzi elementom składowym.
Za mało wiem o szczegółach, konkretnych zastosowanych rozwiązaniach, dlatego względem tego projektu pozostaję sceptyczny.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.