civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Distant Worlds 2 [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23285]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23285#336747]

PAwleus 
Feb 08, 2021 at 12:44
Re: Distant Worlds 2

Z zapowiedzi premiery na 2020 nic nie wyszło, ale 2021 wygląda już bardzo mocno w tym wypadku i od niedawna mamy znacznie większą ilość info o Distant Worlds 2, w tym Ackdarians Trailer.

Tutaj natomiast jest zbiór filmików z analizą teasera dokonaną przez DasTactic (jest na tyle obszerna, że sam jeszcze wszystkiego nie obejrzałem). Skończył się też właśnie nabór do Bety (nie brałem udziału), więc prawdopodobnie wkrótce będzie można dowiedzieć się jeszcze więcej, gdy tacy jak DasTactic będą mogli podzielić się info uzyskanym przez nich bezpośrednio z gry.

Edit: Info z Bety jednak prawdopodobnie na razie nie będzie, bo jest blokada informacyjna. Z dostępnego wyżej info wynika, że DW2 straci jedną z niemal unikalnych cech DW: ruch orbitalny planet - szkoda. W porównaniu do DWU nie będzie też na początku możliwości grania piratami i storyline z Shakturi, ale będzie jakaś nowa storyline. Poza tym jest chyba wszystko i więcej, np. bardzo podobają mi się zmiany w typach planet, a brązowe karły wyglądają lepiej niż w ED. Interfejs wygląda na znacznie lepiej zorganizowany, ale myślę, że wielu nadal będzie narzekać na jego czytelność, więc będą to pierwsze mody jakie powstaną. Obiecują, że możliwość modowania będzie o tyle większa, że możliwe będzie powstanie nawet tak rozbudowanych modów jak STNH, ale tu jestem sceptyczny, choć chciałbym się mylić. Może po odświeżeniu B5 na HBOMAX powstanie w końcu z prawdziwego zdarzenia mod 4X w tym universum... a jeszcze lepiej asymetrycznej Grand Strategy - tak jestem spragniony, że może nawet pomógłbym w tworzeniu go.

[Edited by PAwleus on Feb 12, 2021 at 13:28]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.