civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Re: Star Dynasties [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23294]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23294#336774]

PAwleus 
Mar 31, 2021 at 12:00
Re: Star Dynasties

Ukazała się Roadmap do Early Access, więc wiadomo znacznie więcej czego się spodziewać po tym etapie rozwoju gry. Wygląda na to, że gra jest wg Autora niemal gotowa, bo w zasadzie jedynym elementem który zamierza poważniej rozwijać to eventy. Z przyjemnością się z nim zgodzę, bo gra jest bardzo dobra już obecnie, szczególnie po niedawnych łatkach - niestety nie pozwoliły mi one ukończyć żadnej z rozgrywek i tylko w jednej byłem już bliski tego, a także żadna nie trwała więcej niż 30 lat gry.

W teraźniejszej zacząłem jako wasal na hardzie i nie jest już tak łatwo (do wcześniejszych, nawet na hardzie, miałem pretensje, że zbyt łatwo zostać archonem) - prowadzę mocno dyplomatyczną rozgrywkę i zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jest interesująco
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.