civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ3 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=110]
Re: Rhye's of Civilization Expansion Pack [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3269]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3269#66537]

pocozyc 
Feb 21, 2005 at 15:08
Re: Rhye's of Civilization Expansion Pack

własnie wg mnie to jest jeden z najlepszych pomysłów - po pierwsze urealnia gre... np: tacy Etiopczycy czy Zulusi nie zdążą zasiedlić całej Afryki... prędzej przypłynie statek Angielski czy Portugalski - i to jest piękne... jak jakieś pańśtwo w rzeczywistości była zacofane i małe to w tej rozgrywce nie da rady sie rozwinąć bardziej... troche moze przesadzili z Koreą... i z tym że na dalekiej Syberii można znaleść greckie miasta ... ale ogónie świetny mod.
Ilość cywilizacji sprawia że dyplomacja naprawdę jest ważna, zarówno jak żyjesz gdzieś daleko jak i w centrum... GL daje dużego kopa - rzeczywiście i sam chetnie do niego dąże chociaż Arabowie praktycznie zawsze są lepsi

hm.. wg mnie najlepszy mod jeśli chodzi o rozgrywkę na realnym świecie ... praktycznie idealny bo parę spraw można by było jeszcze poprawić...
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.