civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ3 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=110]
Re: MOD Ludzie cop-a civilopedia [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3481]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3481#69021]

Marioramst 
Mar 12, 2005 at 23:11
Re: MOD Ludzie cop-a civilopedia

Zmieniam nazwe moejej nacji na Druidzi i uaktualnie mój przypis w dziale z Miastami itp.

opis nacji
Swiat zaczoł sie zmieniać, wiec i wielki lud Druidzki który dotąd uważał że wszelkie przejawy cywilizacji bezpowrotnie niszczą naturalny porządek świata, został zmuszony do przeciwstawiają się jej na miarę swych możliwości i założnia włanych osad, by walczyc z cywilizacjami niszczacymi planete.
Lud ten to kapłani Natury, wytrenowani w jej obronie i w posługiwaniu się jej darami i mocami. Druidzi zwykle nie interesują się tym, co dzieje się w "wielkim świecie", skupiając się raczej na zachowywaniu we wszystkim umiaru i równowagi, która jest ich nadrzędnym celem w niemal każdym przejawie ich działalności.

Jestem Mariusz S. czyli dla osób z sieci Marioramst który jest dumny ze swego Krakowa. Przygoda z serią gier Cywilizacjyjnych rozpoczeła sie z chwilą nabycia komputera czyli 20 kwietnia 2000 roku.
Na forum www.civ.org.pl pojawiłem sie juz dawno (a moze mam mówic Gildia). Początkowo tylko czytałem az przyszedł dzień Jan 25, 2002 kiedy napsiałem pierwszego posta i od tamtego czasu jestem jedną z najczesciej udzielajacych sie osób na forum. Prowadze rówież dział FAQ z "Najczęsciej zadawanymi pytaniami" w sekcji Civ3.
Pamietam moja pierwszą gre na civ2. Miałem jedengo setlersa i nie wiedziałem co z nim zrobić, dopiero dowiedziałem sie ze trzeba kliknąć klawisz "B" i stało sie, zostało załozone pierwsze miasto a po pokuju rozeszło sie głosne ACHAAAAAAAAAA. Wtedy zrozumiałem ze spędze nad ta grą wiele godzin i bedzie mi towarzszyc w życiu. Całej reszty nauczyłem sie juz sam. Pamietam jeszcze osobę która przyniosła mi komputer i gre powiedziała do moich rodziców "przejdzie mu to tylko poczatkowe zauroczenie komputerem i grami" - mylił sie, gram dalej w CIV i bede grał. A gdy pojawiały sie kolejne czesci na moim komputerze (CTP, SMAC, CIV3) grałem cała noc a nastepnego dnia nie szedłem do szkoły tylkograłem dalej albo szedłem spać.

Opis jednostki
Druidzi są kapłanami bogów natury, opiekunami dzikiej przyrody i obszarów nie tkniętych wpływem cywilizacji. Unikają jej wyrobów, zadowalając się narzędziami z naturalnych materiałów. Nasi Druidzi są nie tylko szkolenii w posługiwaniu sie bronią ale i wiedzą. Kazdy z nich posiada zwierze które pomaga mu w walce od Jastrzebia po Psy. Wojownikom wpajane jest obrona i nie wokorzystywanie siły przeciwko innym. Rozumieją rówzniez ze trzeba zaprowadzić równowagę na świecie. Szkoleni są głównie by bronić dzieki czemu ich obrona podwaja sie.
Opanowali sztukę leczenia ran ziołami, posługiwanie się długą bronią, udomoienie zwierząt, uzywaja mocy roślin i zwierząt a jest to groźna i nieprzewidywalna broń.

-----------------
nie wiem jeszcze czy cos dopisac skopiowąc czy umiescic coś o mnie

[Edited by Marioramst on Mar 12, 2005 at 23:14]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.