civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ3 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=110]
Re: MOD Ludzie cop-a civilopedia [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3481]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3481#69195]

Wiecho 
Mar 13, 2005 at 21:27
Re: MOD Ludzie cop-a civilopedia

Opis nacji:
Nadchodzi nowa era, era Szymankow - wiernych synow ziemi, ktora zrosili swoim potem i krwia. Czas, zeby swiat ich poznal.
Mówię to Ja, Mistrz Wiecho, urodzony w Gdyni dość dawno temu, obecnie od dłuższego już czasu na emigracji w Lęborku. Popieram rozwój i porządek, tradycję i starą kulturę. Prawo ma być dla wszystkich a nie dla wybranych jednostek. Jednostka jest częścią społeczeństwa i musi przestrzegać zasad ustanowionych dla jego obrony i rozwoju. To Państwo jest dla jednostki, a nie jednostka dla Państwa. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów o ile nie szkodzą one innym. Mniejszość jest zawsze chroniona ale to większość ustanawia prawa i nazywa rzeczy takie jakimi są. Precz z poprawnością polityczną, kołtuństwem, tzw. lewicą i innym warcholstwem. Nadchodzi czas prawdy.....
Opis jednostki:
Ułan - tradycje jazdy konnej były przekazywane z dziada na ojca, z ojca na syna..... są nieodwracalnie zrośnięte z tą ziemią.... Woje Mieszka, średniowieczne rycerstwo, husaria w XVII w. - oni kształowali tradycje konnicy. Ukoronowaniem byli ułani - chłopcy malowani...

[Edited by Wiecho on Mar 14, 2005 at 22:51]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.