civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ3 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=110]
Re: MOD Ludzie cop-a civilopedia [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3481]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3481#69443]

zyrekt 
Mar 15, 2005 at 10:27
Re: MOD Ludzie cop-a civilopedia

In Patre Zyrek Tee - prywatnie Żyrek Tomasz. Urodzony 26 listopada 1975roku w Nysie. Przez pierwsze 16lat rozwijał się jak większość jego rówieśników, całkiem możliwe że nawet zacząłby chodzić na dyskoteki (brrr) ale pamiętnego roku 1991 rodzice kupili mu Amigę 500 i odkrył wspaniały świat gier komputerowych. Piraci, Railroad Tycoon, Centurion i.. Cywilizacja - całymi dniami doskonalił
metody zwycięstwa. Niestety - szczęśliwe chwile nie trwają wiecznie. Przyszły studia, Amiga się zestarzała i tak przespał pojawienie się Cywilizacji 2, a że po wymianie komputera była już na rynku Civ3, nie wrócił do Civ2.
Z wykształcenia Zyrek Tee jest magistrem inżynierem budownictwa - lubi budować, więc industirous było wyborem oczywistym, podobnie jak agricultural. Jeżeli chcecie dobrze zjeść w Opolu, a nie wiecie gdzie - służe radą.
Ostatnie miesiące to coraz mniej czasu na Cywilizację - sprawił to mały Michał. Mój "Pięknuś", "Lalutek", "Hefalump" i "Kokodril".
Jego fotki można obejrzeć pod www.zyrekt.republika.pl. Każdy kto obejrzy, zrozumie dlaczego tak się dzieje
Co "myśli" Zyrek Tee? Myśli, że tam na górze "Ktoś" jest. Pewnie "Bóg", ale na pewno nie ma On nic wspólnego z Kościołem na Ziemii. Myśli, że
chwała lewicy za to, że potrafiła się zjednoczyć, że osiągnęła to, czego nie potrafi osiągnąć podzielona i skłócona prawica. Myśli, że Pan Rokita jest najsensowniejszym politykiem jaki mógł się nam trafić. Myśli, że Papież jest wilekim człowiekiem, i nie może robić inaczej, ale większość poglądów reprezentowanych przez Kościół i jego Głowę jest mocno zacofanych. Myśłi, że najważniejsze jest, mimo iż inni ciskają gromy, trwanie przy swoim zdaniu, tak jak to robi Wojciech Cejrowski. Myśli, że za to szanuje i lubi Pana Cejrowskiego, aczkolwiek podobnie jak jak z poglądami Jana Pawła II, nie zawsze się z nimi zgadza.
In Patre Zyrek Tee prowadzi Demiurgów do świetlanej przyszłości.
Imperio Demiurgae, to państwo jak sama nazwa wskazuje, nastawiona na budowę potężnego imperium gospodarczego. Industrious i Agricultural wydatnie w tym pomogą - Demiurgowie (Budowniczy) są wybitnymi inżynierami. Ich dzieła, styl, wielokrotnie zadziwiły świat w przeszłośći. Doskonale zorganizowana gospodarka w połączeniu z
rozwiniętą infrastrukturą, powodują że miasta Demiurgów stale się rozwijają, a każdy obywatel działa dla dobra ogółu.
Obecnie, Demiurgowie z ciekawością śledzą wydarzenia w pałacu Imperatora. Powodem są narodziny Księcia Zyrek Mi - przyszłego następcy Zyrek Tee.

"Pretoriae Demiurgo"

Pretorianie zostali powołani, jako elitarna, osobista straż Zyrek Tee. Doskonale uzbrojeni, wyszkoleni, oddani In Patre, stacjonowali na początku wyłącznie w stolicy, ale juz wkrótce ich Komturie pojawiły się w każdym z miast Imperium. Pretorianie dosiadają wspaniałych rumaków - "Czarnych Numenorczyków", dużych koni bojowych, słynnych ze swojego oddania i posłuszeństwa właścicielowi - co w połączeniu z ich fanatyzmem, powoduje że są doskonałą jednostką uderzeniową, i jako taka są wykorzystywani we wszystkich konfliktach zbrojnych, w których uczestniczy Imperio Demiurgae. W szeregi Pretorian Demiurgów, wstąpić mogą tylko synowie z najlepszych domów Imperium. Z domów, które zasłużyły się w służbie Imperium, które przyczyniły się do rzowoju Imperio Demiurgae.
Cechą charakterystyczna Pretorian, są "skrzydła", mocowane do pleców jeźdźców. Geneza ich stosowania, jest już nie do ustalenia, ale skrzydła pozostały jako spuścizna historii, z której Pretorianie sa strasznie dumni.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.