civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Sins of a Solar Empire [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=82]
Rejestracja gry. [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10636]

maryan 
Jun 06, 2011 at 08:45
Rejestracja gry.

Jestem szczęśliwym posiadaczem SoaSE : Trinity.
I mam jak najbardziej poważny problem : jak uaktualnić grę do najnowszej wersji ? / tylko z pozoru wydaje się dziecinne proste /
Na stronie Ironclada, z tego co się zorientowałem rejestrują ......... zakupione U NICH egz.
A jest to chyba jedyne miejsce skąd można pobrać path'e ?

Merthen 
Jun 06, 2011 at 09:03
Re: Rejestracja gry.

Patch jest dostępny na impulse. Ściągnij program i zarejestruj w nim grę, a reszta to automat.

maryan 
Jun 06, 2011 at 09:11

www.Ironclad -> www.Impulse -> rejestracja / aktualizacja ?
Potrzebny dodatkowy program ?

Merthen 
Jun 06, 2011 at 09:17

http://www.impulsedriven.com/

Ściągnij - zainstaluj - zarejestruj.

to taka platforma podobna do steam.

maryan 
Jun 06, 2011 at 09:22

Dzięki za szybkie info.

Vortavor 
Jun 06, 2011 at 10:07

A już pisałem odpowiedź w innym temacie, ale dobrze, że zajrzałem, że odpowiedź już jest

Może kiedyś jakaś partyjka w kilka osób?

Tak jak Merthenie gadaliśmy.
Na tej mapce gdzie we czwórkę gramy w swoich systemach z jednym największych po środku

Merthen 
Jun 06, 2011 at 10:23

W jakiś weekendowy wieczór - chętnie

maryan 
Jun 09, 2011 at 12:06

Ściągnięte - zainstalowane - zarejestrowane.
Update - nie zadziałał.
Znalazł grę w podanej lokacji, "registration succes", "update available" i ...nic. Nic nie pobrałem.
Wylogowałem się.

Po wyjściu z impulse .............ponowna próba zalogowania i
...........wyłącznie komunikat " Server not responding, please check your internet connection. "
ŚMIESZNE ALE PRAWDZIWE. Próbował ktoś rejestrować się w ostatnim czasie ??

Ps.
Wydaje mi się, że na Ironclad'zie podałem inny adres mail'a niż na Impulse. Czy to ma jakieś znaczenie ?

maryan 
Jun 10, 2011 at 11:08

Problem nie rozwiązany.

[Edited by maryan on Jun 10, 2011 at 11:08]

Merthen 
Jun 11, 2011 at 08:38

wątpię aby ktoś ci mógł pomóc w tej sprawie. U mnie rejestracja na impulse działa bez zarzutu tak samo update. Nie wiem dlaczego u Ciebie nie. Proponuje kontakt z działem technicznym impulse lub sose

maryan 
Jul 09, 2011 at 22:22

Dałem sobie spokój .
W końcu na impulse świat się nie kończy.
Żenada / ICH STOSUNEK DO GRACZY /.

Madlok 
Jul 14, 2011 at 14:12

A w ogóle kupiłeś ją w tym Impulse?

fenikspo 
Mar 14, 2012 at 06:45

Ja niestety też mam problemy z updatem. Wszedlem na impulse i utworzyłem konto i lece dalej z okienkami, wykrył grę i dalej d***. Po wpisaniu cd keya z instrukcji wywala mi że go nie przyjmuje i tyle. gre zakupilem z alledrogo wersja pudełkowa angielska. W instrukcji dołączonej do gry pisze jak byk zeby przez impulse rejestrować i update robić. Niestety to jakaś kaszana jest. Będę jeszcze prubował i interweniował ale normalnie jestem wkurzony że hej.

Rob_ert 
Mar 14, 2012 at 10:43

Hmm, ja grę kupowałem w Impulse i nie miałem problemów, ale ostatnio Stardock sprzedał Impulse i gdy instalowałem grę, musiałem wpisać kod ponownie, ale ściągnięty już ze strony Stardock. Spróbuj może zrobić konto na Stardock i tam zarejestrować grę...

fenikspo 
Mar 14, 2012 at 11:41

no właśnie prubowałem także rejestracji na stardock i też to samo. W głowie się nie mieści żeby takie jaja robić. To po ch..... mi ten cdkey jeśli mogę sobie go powiesić na ścianie. Normalnie jestem zniesmaczony. W każdym bądz razie zraziłem sie okrutnie.

Farin 
Mar 19, 2012 at 18:30

fenikspo, po pierwsze popraw pisownię bo byki jakie stawiasz nie mieszczą mi się w mózgu !
Po drugie na spokojnie napisz co i jak do supportu. Chłopcy ze Stardocka mają jeden z najlepszych z tych, z którymi miałem styczność oczywiście.

fenikspo 
Mar 20, 2012 at 08:39

Farin dzięki za podpowiedz. Napiszę do nich jak sprawa wygląda może coś pomogą. Co do pisowni wystarczyło tylko napisać "popraw się" ale jeśli już jesteś bardziej dosadny to sprawdz składnię zdań które piszesz bo są niezrozumiałe.

[Edited by fenikspo on Mar 20, 2012 at 08:41]

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.