civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=79]
Dominus Galaxia, następca MoO1 [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=23284]

PAwleus 
Oct 07, 2019 at 21:53
Dominus Galaxia, następca MoO1

Po ponad 25 latach nareszcie doczekaliśmy się MoO2! Zamiast gruntownej przebudowy założeń gry, jak w przypadku rzeczywistego MoO2 i MoO3, mamy wreszcie duchowego następcę MoO1 - nic tak ułomnego pod tym względem jak Sword of the Stars, ale grę, którą bez wątpienia odczuwa się, grając, jako tego następcę. Na razie tylko w postaci w pełni grywalnej bety (już z dobrym AI), ale dziś w końcu zaczęła się zbiórka na Kickstarterze, aby grę jeszcze bardziej rozwinąć. Zapraszam do zapoznania się z jej założeniami i z nią samą - niecodzienne jest że przy zbiórce pieniędzy na rozwój oferowana jest w pełni grywalna beta gry, co sprawdziłem. Szczególnie powinna spodobać się tym, którzy poszukują 4X znacznie prostszej w graniu niż obecna oferta konkurencji (i na pozór znacznie płytszej), ale ujawniającej z czasem głębię w tej prostocie.

Mi w każdym razie, kibicując już tak długo zrobieniu tego typu gry, nie wypada nie poprzeć tego rodzaju inicjatywy własnymi pieniędzmi
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.