civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ3 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=110]
Multi tool [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3346]

Civfanka 
Jan 29, 2005 at 12:02
Multi tool

Witam i bardzo proszę o pomoc.Chciałam stworzyć nowe jednostki i okazało się,że program wiesza mi się na ostatniej "stronie" (kiedy ma wyedytować zapis w).Jeśli zaznaczam opcje "wyedytuję sama" (nie umiem tego zrobić) i w trakcie gry pojawia się informacja "Brak plików INI" i wyrzuca mnie z gry.
Znalazłam w wyszukiwarce,że podobno wersja 0.95 dzieła z civką 1.29, ale na stronie są już te późniejsze wersje i właśnie z nimi mam kłopot.
Czy ktoś może mi pomóc??

Vashpan 
Jan 29, 2005 at 15:07
Re: Multi tool

Hmm ja nie za bardzo... Civ3 Multi Tool ( bo chyba o to chodzi ) nie jest mi znane, z tego wzgledu ze sa z nim problemy pod win xp ( pradze do obejscia, le mi sie nie chcialo z tym bawic ) Wiec raczej nie pomoge.

metal76 
Jan 29, 2005 at 16:14

k... mac! Vashpan jak Cie lubie to zeczywiscie przeginasz...zadnego watku nie opuscisz czy jak? po jaka cholere sie wpisujesz skoro nie mozesz pomoc? taka metoda to zaraz ze 20 osob sie tu wpisze ze nie pomoze,tylko co to da? wpisuj albo posty cos wnoszace albo nic do diabla...

jak juz musisz nabijac posty to idz do innego dzialu a nie rob tutaj badziewia-prosze Cie.

odnosnie tematu,to na pewno Mendax pomoze,niebawem mysle sie pojawi.

Vashpan 
Jan 30, 2005 at 09:41

No i co znowu z tym nabijaniem postow Dlugo myslalem czy cos napisac, ale jednak napisalem, nie wiem czemu, taki jestem.... Nie nabijam zadnych p******onych postow, co mnie to obchodzi... Napisalem raz i juz bym nie pisal, ale jak widzisz teraz musze ci odpowiedziec... Opuszczam niektore watki, jezeli nie zauwazyles, jezeli mnie cos nie obchodzi to tam nie wchodze po prostu... A jak ktos chce pomocy, to pisze czy umiem, czy nie... co ci przszkadza jeden moj post

Peter 
Jan 30, 2005 at 10:00

Vashpan - jak sie nie wie jak komus pomoc to sie nie pisze post, tylko po to aby napisac ze sory ale nie wiem.

Pytanie w tym watku jest takie ze prawdopodobnie malo kto wie jak na nie odpowiedziec.
Za to masa osbo (o ile nie prawie/wszyscy) nie wiedza jak rozwiazac ten problem.
Wyobrazasz sobie jaki bedzie syf na forum jesli kazdy zacznie sie tu wpisywac tylko po to aby powiedziec ze nie wie jak rozwiazac taki problem
Jesli przeniesie sie to na inne watki to 70%-90% postow bedzie o tresci zblizonej do "Nie wiem jak....."
I o to chodzi mi i mysle ze Metalowi takze, oraz wszystkim osobom ktore nie pisza jak czegos nie wiedza....

Vashpan 
Jan 30, 2005 at 12:15

Wiem wiem, moze przegialem troche... ale metal nie musi zwracac uwagi tak ostro... Wiem ze czsami przeginam i moze to kogso wkurzac, ale staram sie ograniczac.... Co ja poradze ze tak juz mam

Mendax 
Feb 03, 2005 at 22:27

Civfanka: zasadniczo rzecz biorac, ta czesc (Kreator Dodawania Jednostek) w MultiToolu nie dziala zbyt poprawnie (i zadna z poprzednich wersji nie jest pod tym wzgledem lepsza)...
niestety, musze Cie odeslac do Gramphos - autora tego programu.
po probie dodania jednostki i zawieszeniu programu, w katalogu z ktorego uruchamialas MultiToola powinny sie pojawic pliki z rozszerzeniem INI.
przeslij je wraz z dokladnym opisem po angielsku co robilas, pod ten mail: { gramphos MAŁPA apolyton.net }
jesli nie bardzo jestes z angielskim, to podeslij to mnie { mendax MAŁPA civ.org.pl }.

Mendax

[Edited by Mendax on Feb 04, 2005 at 00:04]

Civfanka 
Feb 04, 2005 at 11:52

Dzięki Mendax!
Udało mi się obejść ten problem, tzn okazało się,że jeśli dodawałam jednostkę o takiej samej nazwie jak istniejąca (tylko o innych właściwościach) to program funkcjonował.Ponieważ zależało mi tylko na zmienieniu pewnych cech (np.czy tylko ja uważam,że rozdział na settlersów i workerów,który pojawił się w późniejszych civkach nie jest dobrym pomysłem?) i zmienieniu proporcji sił niektórych jednostek wojskowych to właśnie jestem w trakcie rozgrywania swojej zmodyfikowanej gry.
Bardzo serdecznie dziękuję za gotowość pomocy
Civfanka

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.