civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ3 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=110]
MOD Ludzie cop-a civilopedia [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3481]

Mendax 
Mar 03, 2005 at 00:32
MOD Ludzie cop-a civilopedia

jak widzicie, opisy daje czesciowo po polsku, czesciowo po angielsku... sam nie wiem, na co sie zdecydowac...

jesli nie wiecie, co oznacza np. "$LINK", to po proatu napiszice czysty tekst, a ja to przerobie.

bardzo prosilbym uzywac tego watka TYLKO do swoich opisow do civilopedia'i... do ogolnej dyskusji sluzy ten drugi...

dziekuje.

NAZWA: Travellers
LIDER: Commander Mendax
OPIS NACJI:

Quote:

#RACE_MENDAX
^Travellers are $LINK<scientific and agricultural=GCON_Strengths>. They start the game with
$LINK<Pottery=TECH_Pottery> and $LINK<Bronze Working=TECH_Bronze_Working> and build the $LINK<Firestarter=PRTO_Firestarter> instead of the $LINK<archer=PRTO_Archer>.
^
^Their leader, [Mendax] was born to the civ-world on {Dec 18, 2001}.
^
^Urodzony w 1983 roku, po raz pierwszy spotkal sie z Civ 12 wrzesnia 1993, pozyczajac od kumpla cztery dyskietki do swojej Amigi 500 i zagrywajac sie w ciagu najblizszego pol roku po okolo 5 godzin dziennie. Do dzis pamieta swoja pierwsza gre w Civ1 na poziomie Cheftain, ktora wygral przez podboj okolo 2200 roku naszej ery, wynajdujac... Rycerzy.
^Aktualnie studiuje; dlatego jednym z atrybutow jego nacji jest Scientific.
^Pracowal kiedys w branzy spozywczej, stad Agricultural.
^Chodza sluchy, ze w wolnych chwilach administruje sekcja Civ3 na civ.org.pl.
^
^Jest zdeklarowanym liberalem oraz sympatykiem Unii Polityki Realnej.
^
^Nazwa, ktora nadaje stolicy (Rona) nie jest wyrazem uczczenia Rosyjskiej Narodowej Armii Wyzwolenczej (Russkaja Oswoboditielnaja Narodnaja Armia), lecz pozostaloscia po unikalnym systemie nadawania nazw miastom, opracowanym przed kilku laty wspolnie z jego kolega.

OPIS UU:
Quote:

#PRTO_Fireastarter
^
^
^[Firestater] is an excellent marksman, who can set his enemies on fire.
#DESC_PRTO_Firestarter
^
^
^I'm the trouble starter, punkin' instigator.
^I'm the fear addicted, danger illustrated.
^
^I'm a firestarter, twisted firestarter,
^You're the firestarter, twisted firestarter.
^
^I'm the bitch you hated, filth infatuated.
^Yeah, I'm the pain you tasted, barely toxicated.
^
^
^I'm the self inflicted, mind detonator.
^Yeah, I'm the one infected, twisted animator.
^
^Starter... starter... starter...

Mendax

Vashpan 
Mar 03, 2005 at 08:32
Re: MOD Ludzie cop-a civilopedia

Mam nadzieje ze wszystko spisalem w miare dobrze, aha, popraw moje bledy w angielskim, jakby cos bylo nie tak

OPIS NACJI:

Quote:

#RACE_VASHPAN
^Vashpanterians are $LINK<militaristic and expansionist=GCON_Strengths>. They start the game with
$LINK<Warrior Code=TECH_Warrior_Code> and $LINK<Pottery=TECH_Pottery> and build the $LINK<Ourlord Guard=PRTO_Ourlord_Guard> instead of the $LINK<Longbowman=PRTO_Longbowman>.
^
^Their leader, [Vashpan] was born to the civ-world on {Sept 28, 2003}.
^
^Urodzil sie w 1987 roku, w Leborku, tylko dlatego ze nie bylo miejsca w szpitalu w SLupsku Pierwsza gre w civ rozegral, majac lat szesc, na Amidze 600. Nie duzo rozumial, ale jakos sobie radzil . Potem gral w civ2, juz troche wiecej rozumujac, az w koncu doszedl do civ3 i jest zwolennikiem rozgrywki "realnej"
^Nie jest pacyfista, wiec atrybut to: Militaristic
^Uwaza, ze najpotezniejsze panstwa sa zawsze najwieksze , stad: Expansionist
^

Jezeli nazwa skrotu do nacji jest nieprawudlowa, zmien ja, ja niestety nie wiem jakimi zasadami sie kierowales, nazywajac te wszystkie nazwy

OPIS JEDNOSTKI:

Quote:

#PRTO_Ourlord_Guard
^
^
^[Ourlord Guard] is a best attacker of Medieval Age, especially from boats.
^ This is a [Amphibious] unit, and cities on coasts, are not safe...
#DESC_PRTO_Ourlord_Guard
^
^Ourlord Guards, borned, as a guard of leaders of Vashpanterion. Vashpanterians always love seas and oceans, so king guard must be trained as a perfect "Marines". They have giant fire power, and any type of unit in Medieval Age, is not able to defeat Ourlord Guard.
^

Tak samo prosilbym tutaj, no i o kontrole gramatyczna

Krasny 
Mar 03, 2005 at 15:05

Czas goni, więc czysty tekst...

Archaniolowie, cywilizacja Litocaela, przyjela atrybuty charakteryzujace swojego tworce. Jest militarystyczna i religijna. Militarystyczna - w grze KrAsNoLooDeKk jest nastawiony zazwyczaj na podboj, nie lubi wdawac sie w niepotrzebne dyskusje. Religijna - ponad wszystko KrAsNoLooDeKk ceni sobie doznania duchowe, ponadto Aniolowie sa jego najwieksza pasja. Jednostka specjalna Archaniolow jest Angel, zastepujacy Swordsmana.

Litocael, a wlasciwie Piotr Kolodziejczyk urodzil sie 27 marca 1986 roku w Wieluniu. Zycie spedzal bezstrosko na rozrykach. Z seria gier civ zapoznal sie dzieki swojemu kuzynowi, znanemu na cop'ie jako Platon, w roku (niestety) niepamietnym. Rowniez o civ3 dowiedzial sie od Platona, bedac u Niego na wakacjach. Gra zrobila na nim niesamowite wrazenie. Doczekal sie dnia, gdy mogl odpalic ja u siebie. Nastepnie zetknal sie z dodatkiem c3c, ktory otrzymal na plycie od... Platona z okazji swoich 18. urodzin! Od Platona rowniez dowiedzial sie o istnieniu znakomitego serwisu poswieconemu seeriom gier civilizacyjnych - www.civ.org.pl. Dnia 11 kwietnia 2004 roku zarejestrowal sie jako KrAsNoLooDeKk i rozpoczal aktywny zywot na forum. Od tamtego dnia, w niespelna rok, rozpoczal wpolprace z Menax'em w sekcji civ3->gotm, wymyslil i stworzyl civ3marathon oraz zostal moderatorem kilku dzialow forum oraz dostal sie do grona adminow (co uwaza za jedne z najwiekszych osiagniec). Aktualnie stara sie wywalczyc u rodzicow podlaczenie do internetu.

Opis jednostki:

Angel jest dzielem Litocaela, Najdoskonalszego z rasy Archaniolow. Zostal stworzony z mysli Litocaela przy pomocy slowa Najwyzszego Pana. Litocael nauczyl ludzi, ktorzy wmieszali sie w szlachetna rase Archaniolow, wytwarzania rynsztunku odpowiedniego dla Angeli. Jednak kazdy Angel jest stwarzany i szkolony przez samego Wielkiego Cherubina Litocaela. Dzieki swoim skrzydlom porusza sie on znacznie szybciej niz odpowiadajace mu jednostki innych ras.

sirsik 
Mar 04, 2005 at 12:45

Republika Unsatrapis przyjęła natepujace atrybuty: militaryzm i religijnosc.

Kronika Mistrza Sirsilisa, Ks I
" W krainie tysiąca jezior i wielkich borów mieszka pewien lud zwany Unsatrapis. Są oni mili, goscinni, pracowici i bardzo religijni (...). Mają oni wiele miast. Ich stolica zwie sie Romowe, ktore ma 48 bram (...).
Wojuja oni tylko w obronie swojej zagrozonej wolnosci (...). A ich siła bojowa jest wielka... "

Urodzilem sie 16 lipca 1980 r w Działdowie ale od malego mieszkam w Nidzicy. Z wykształcenia jestem archiwista.

Z seria gier Civilization zapoznalem sie kilka lat temu na Od 24 listopada 2004 staram aktywnie udzielac sie na forum.

Jednostka specjalna: SuperGreenKnigth
Kronika Mistrza Sirsilisa, Ks II
" Owi wspaniali jeźdcy nie znaja strachu, walczą do upadłego (...). Są oni przykładem cnoty, męstwa i honoru..."

pocozyc 
Mar 04, 2005 at 18:10

NAZWA: Dark Revolt
LIDER: Mistrz Coolt
OPIS NACJI:

Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

#RACE_COOLT
^Dark Revolt are $LINK<scientific and militaristic=GCON_Strengths>. They start the game with
$LINK<Warrior Code=TECH_Warrior_Code> and $LINK<Pottery=TECH_Pottery> and build the $LINK<Revolutionary Warrior=PRTO_Revolutionary_Warrior> instead of the $LINK<(popraw jeśli jest źle :/) galic warrior=PRTO_galic warrio>.
^
^Their leader, [Coolt] was born to the civ-world on {Jul 25, 2003}.
^
^Urodzony w 1986 roku, poraz pierwszy spotkal sie z gra z serii civ (civilization 1 - amiga) jak mial ok. 7-8 lat. Pozniej zakochal sie w colonization i civ II, aby nastepnie ok. 2002 roku rozpoczac swoja przygode z civ3. Do tej pory angazuje sie w gry dyplo i probuje swoich sil w lidze civ3...
^Wciaz sie uczy; dlatego jednym z atrybutow jego nacji jest Scientific.
^Interesuje sie historia i wojnami... stad militaristic
^W wolnych chwilach udziela się na www.civ.org.pl
^
^Jest apolityczny (anarchista), wierzy w nadejscie utopijnego systemu. Rewolucja / bunt w slusznej sprawie jest lepszy od stagnacji - stad nazwa nacji.
Ostatecznie popiera UPR, zeby panstwem nie rzadzily totalne beztalencia ( :P)
^
^
--------------------------------------------------------------------------------

Opis jednostki

OPIS JEDNOSTKI: (moze być po polsku ? )

Quote:

#PRTO_Revoltionary_Warrior
^
^
^[Revolutionary Warrior] szybka, zwrotna jednostka.
^
#DESC_PRTO_Revolutionary_Warrior
^
^Doborowi wojownicy, walcza w imie revolucji. Czarna rewolucja ma opanowac caly swiat.
^

w prazie błdów prosiłym o poprawienie

LOBO 
Mar 09, 2005 at 22:44

OPIS NACJI:

Forsena,kraina posiadająca dziwną i tajemniczą
moc runiczną.
W 214 roku państwo Almekia podbija niemal całą
krainę i niszczy swojego odwiecznego wroga,którym jest Norgard. Wielu ludzi myślało że wkońcu nadejdzie
czas pokoju i wojny zostaną zaprzestane...
...lecz drugiego miesiąca 215 roku generał armii
Almekii namówiony przez swojego kapitana Cadora postanawia
podnieść rewoltę. Jako że był on generałem armii i był dość lubiany
to większość armii poszła za nim i podbili oni zamek w Logres
i zawładneli centrum Forseny. Zemeckis założył
swoje imperium które nazwał Esgares. Po tym podziale inne państwa odzyskały swoją niepodległość.Były to: Iscalio z Szalonym Królem Drystem, Norgard z Królem Białym Wilkiem Vaynardem, Caerleon z Królem Caiem, Leonia z młodą królową Lyonnesse oraz oczywiście
młody książę Lance,syn władców Almekii uciekł do
Padstow do przyjaciela rodziny,Króla Coela by zemścić
na Zemeckisie zakłada nowe państwo jakim jest Nowa Allmekia......I tak zaczyn się wojna 6 królestw o panowanie
w Forsenie....

LOBO a właściwie Grzegorz Stańczyk urodził się w roku 1984,21 stycznia. Numer 21 zawsze był jego numerem szczęśliwy.21 stycznia urodzony,mieszkał pod numerem 21 w wieżowcu,w dzienniku w szkole zawsze miał numer 21...A teraz 21 wiek,21 styczeń,21 lat,to musi być mój szczęśliwy rok 2005 W cywilizację zaczął grać bardzo wcześnie w część pierwszą jeszcze na amidze 500,w civ2 przyszło mu do roku 1998 grać tylko na PlayStation,lecz po kupnie PieCa
zaczął pogrywać na nim w drugą część z długimi przerwami gdyż internetu długo nie zobaczył.
Wkońcu dorwał civ3 leczn podstawowa wersja miała dużo błędów.
We wrześniu 2003 roku zainstalował wkońcu internet i gdy w listopadzie
poszukiwał jakiś patchów i innych dupereli do civ3
trafił na COP i zarejestrował się na nim 13 listowpada 2003.
Poznał tam wielu ludzi grających on-line dzięki czemu ta
gra już mu się nigdy nie znudzi.

OPIS JEDNOSTKI:

Rycerz Runiczny(Rune Knight) posiada tajemnicze moce.
Dzięki nim ma jedną jednostkę życia więcej(extra HP War Elephantów). Każdy taki rycerz dla każdego państwa
jest bardzo cenny gdyż tylko tacy jak on mogą
poprowadzić armię do boju. Są bardzo szanowani ale
i snobistyczni,gyż potrzebują giermka,który by im służył
lecz po ich śmierci zostawia on ciało swojego pana i ucieka z pola bitwy....

[Edited by LOBO1984 on Mar 09, 2005 at 22:53]

Marioramst 
Mar 12, 2005 at 23:11

Zmieniam nazwe moejej nacji na Druidzi i uaktualnie mój przypis w dziale z Miastami itp.

opis nacji
Swiat zaczoł sie zmieniać, wiec i wielki lud Druidzki który dotąd uważał że wszelkie przejawy cywilizacji bezpowrotnie niszczą naturalny porządek świata, został zmuszony do przeciwstawiają się jej na miarę swych możliwości i założnia włanych osad, by walczyc z cywilizacjami niszczacymi planete.
Lud ten to kapłani Natury, wytrenowani w jej obronie i w posługiwaniu się jej darami i mocami. Druidzi zwykle nie interesują się tym, co dzieje się w "wielkim świecie", skupiając się raczej na zachowywaniu we wszystkim umiaru i równowagi, która jest ich nadrzędnym celem w niemal każdym przejawie ich działalności.

Jestem Mariusz S. czyli dla osób z sieci Marioramst który jest dumny ze swego Krakowa. Przygoda z serią gier Cywilizacjyjnych rozpoczeła sie z chwilą nabycia komputera czyli 20 kwietnia 2000 roku.
Na forum www.civ.org.pl pojawiłem sie juz dawno (a moze mam mówic Gildia). Początkowo tylko czytałem az przyszedł dzień Jan 25, 2002 kiedy napsiałem pierwszego posta i od tamtego czasu jestem jedną z najczesciej udzielajacych sie osób na forum. Prowadze rówież dział FAQ z "Najczęsciej zadawanymi pytaniami" w sekcji Civ3.
Pamietam moja pierwszą gre na civ2. Miałem jedengo setlersa i nie wiedziałem co z nim zrobić, dopiero dowiedziałem sie ze trzeba kliknąć klawisz "B" i stało sie, zostało załozone pierwsze miasto a po pokuju rozeszło sie głosne ACHAAAAAAAAAA. Wtedy zrozumiałem ze spędze nad ta grą wiele godzin i bedzie mi towarzszyc w życiu. Całej reszty nauczyłem sie juz sam. Pamietam jeszcze osobę która przyniosła mi komputer i gre powiedziała do moich rodziców "przejdzie mu to tylko poczatkowe zauroczenie komputerem i grami" - mylił sie, gram dalej w CIV i bede grał. A gdy pojawiały sie kolejne czesci na moim komputerze (CTP, SMAC, CIV3) grałem cała noc a nastepnego dnia nie szedłem do szkoły tylkograłem dalej albo szedłem spać.

Opis jednostki
Druidzi są kapłanami bogów natury, opiekunami dzikiej przyrody i obszarów nie tkniętych wpływem cywilizacji. Unikają jej wyrobów, zadowalając się narzędziami z naturalnych materiałów. Nasi Druidzi są nie tylko szkolenii w posługiwaniu sie bronią ale i wiedzą. Kazdy z nich posiada zwierze które pomaga mu w walce od Jastrzebia po Psy. Wojownikom wpajane jest obrona i nie wokorzystywanie siły przeciwko innym. Rozumieją rówzniez ze trzeba zaprowadzić równowagę na świecie. Szkoleni są głównie by bronić dzieki czemu ich obrona podwaja sie.
Opanowali sztukę leczenia ran ziołami, posługiwanie się długą bronią, udomoienie zwierząt, uzywaja mocy roślin i zwierząt a jest to groźna i nieprzewidywalna broń.

-----------------
nie wiem jeszcze czy cos dopisac skopiowąc czy umiescic coś o mnie

[Edited by Marioramst on Mar 12, 2005 at 23:14]

Ponti 
Mar 13, 2005 at 20:33

Moja Civilopedia

opis nacji
Bóg Cthulhu przez wieki spał w swoim mieście R'lyeh lecz teraz przebudzony przez swoich mrocznych kapłanów wstąpił w człowieka nazwanego Ponti dał mu swoją moc i jego rękami wypełnia swoje przeznaczenie.Obudził sie by siać grozę na Ziemi ,która kiedys była w jego władaniu.Jednak chociaz nadal posiadał olbrzymią moc spotkał inne rozwinięte cywilizację które uniemożłiwiają mu stanie się ponownie panem planety.Musi je zniszczyć w morzu krwi i ceirpienia....

opis jednostki
Dark Mercenary to świetna jednostka obronna miast,jej siła pozwala na bezpieczne gromadzenia armii Cthulhu i zalania przeciwnika ogniem i krwią przez fanatycznych popleczników Boga.

[Edited by Ponti on Mar 13, 2005 at 20:35]

Wiecho 
Mar 13, 2005 at 21:27

Opis nacji:
Nadchodzi nowa era, era Szymankow - wiernych synow ziemi, ktora zrosili swoim potem i krwia. Czas, zeby swiat ich poznal.
Mówię to Ja, Mistrz Wiecho, urodzony w Gdyni dość dawno temu, obecnie od dłuższego już czasu na emigracji w Lęborku. Popieram rozwój i porządek, tradycję i starą kulturę. Prawo ma być dla wszystkich a nie dla wybranych jednostek. Jednostka jest częścią społeczeństwa i musi przestrzegać zasad ustanowionych dla jego obrony i rozwoju. To Państwo jest dla jednostki, a nie jednostka dla Państwa. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów o ile nie szkodzą one innym. Mniejszość jest zawsze chroniona ale to większość ustanawia prawa i nazywa rzeczy takie jakimi są. Precz z poprawnością polityczną, kołtuństwem, tzw. lewicą i innym warcholstwem. Nadchodzi czas prawdy.....
Opis jednostki:
Ułan - tradycje jazdy konnej były przekazywane z dziada na ojca, z ojca na syna..... są nieodwracalnie zrośnięte z tą ziemią.... Woje Mieszka, średniowieczne rycerstwo, husaria w XVII w. - oni kształowali tradycje konnicy. Ukoronowaniem byli ułani - chłopcy malowani...

[Edited by Wiecho on Mar 14, 2005 at 22:51]

zyrekt 
Mar 15, 2005 at 10:27

In Patre Zyrek Tee - prywatnie Żyrek Tomasz. Urodzony 26 listopada 1975roku w Nysie. Przez pierwsze 16lat rozwijał się jak większość jego rówieśników, całkiem możliwe że nawet zacząłby chodzić na dyskoteki (brrr) ale pamiętnego roku 1991 rodzice kupili mu Amigę 500 i odkrył wspaniały świat gier komputerowych. Piraci, Railroad Tycoon, Centurion i.. Cywilizacja - całymi dniami doskonalił
metody zwycięstwa. Niestety - szczęśliwe chwile nie trwają wiecznie. Przyszły studia, Amiga się zestarzała i tak przespał pojawienie się Cywilizacji 2, a że po wymianie komputera była już na rynku Civ3, nie wrócił do Civ2.
Z wykształcenia Zyrek Tee jest magistrem inżynierem budownictwa - lubi budować, więc industirous było wyborem oczywistym, podobnie jak agricultural. Jeżeli chcecie dobrze zjeść w Opolu, a nie wiecie gdzie - służe radą.
Ostatnie miesiące to coraz mniej czasu na Cywilizację - sprawił to mały Michał. Mój "Pięknuś", "Lalutek", "Hefalump" i "Kokodril".
Jego fotki można obejrzeć pod www.zyrekt.republika.pl. Każdy kto obejrzy, zrozumie dlaczego tak się dzieje
Co "myśli" Zyrek Tee? Myśli, że tam na górze "Ktoś" jest. Pewnie "Bóg", ale na pewno nie ma On nic wspólnego z Kościołem na Ziemii. Myśli, że
chwała lewicy za to, że potrafiła się zjednoczyć, że osiągnęła to, czego nie potrafi osiągnąć podzielona i skłócona prawica. Myśli, że Pan Rokita jest najsensowniejszym politykiem jaki mógł się nam trafić. Myśli, że Papież jest wilekim człowiekiem, i nie może robić inaczej, ale większość poglądów reprezentowanych przez Kościół i jego Głowę jest mocno zacofanych. Myśłi, że najważniejsze jest, mimo iż inni ciskają gromy, trwanie przy swoim zdaniu, tak jak to robi Wojciech Cejrowski. Myśli, że za to szanuje i lubi Pana Cejrowskiego, aczkolwiek podobnie jak jak z poglądami Jana Pawła II, nie zawsze się z nimi zgadza.
In Patre Zyrek Tee prowadzi Demiurgów do świetlanej przyszłości.
Imperio Demiurgae, to państwo jak sama nazwa wskazuje, nastawiona na budowę potężnego imperium gospodarczego. Industrious i Agricultural wydatnie w tym pomogą - Demiurgowie (Budowniczy) są wybitnymi inżynierami. Ich dzieła, styl, wielokrotnie zadziwiły świat w przeszłośći. Doskonale zorganizowana gospodarka w połączeniu z
rozwiniętą infrastrukturą, powodują że miasta Demiurgów stale się rozwijają, a każdy obywatel działa dla dobra ogółu.
Obecnie, Demiurgowie z ciekawością śledzą wydarzenia w pałacu Imperatora. Powodem są narodziny Księcia Zyrek Mi - przyszłego następcy Zyrek Tee.

"Pretoriae Demiurgo"

Pretorianie zostali powołani, jako elitarna, osobista straż Zyrek Tee. Doskonale uzbrojeni, wyszkoleni, oddani In Patre, stacjonowali na początku wyłącznie w stolicy, ale juz wkrótce ich Komturie pojawiły się w każdym z miast Imperium. Pretorianie dosiadają wspaniałych rumaków - "Czarnych Numenorczyków", dużych koni bojowych, słynnych ze swojego oddania i posłuszeństwa właścicielowi - co w połączeniu z ich fanatyzmem, powoduje że są doskonałą jednostką uderzeniową, i jako taka są wykorzystywani we wszystkich konfliktach zbrojnych, w których uczestniczy Imperio Demiurgae. W szeregi Pretorian Demiurgów, wstąpić mogą tylko synowie z najlepszych domów Imperium. Z domów, które zasłużyły się w służbie Imperium, które przyczyniły się do rzowoju Imperio Demiurgae.
Cechą charakterystyczna Pretorian, są "skrzydła", mocowane do pleców jeźdźców. Geneza ich stosowania, jest już nie do ustalenia, ale skrzydła pozostały jako spuścizna historii, z której Pretorianie sa strasznie dumni.

Heniu 
Mar 21, 2005 at 11:31

Heniu, Wielki Imperator nacji Rury pojawil sie na tym swiecie 19 czerwca 1987 roku. Z Cywilizacja spotkal sie po raz pierwszy w roku 1992, choć było to spotkanie raczej powierzchowne. Jego prawdziwa przygoda z grą tak naprawdę rozpoczęła sie rok pozniej. Od tego czasu gra w nia nieprzerwanie. Choc czasu na gre ma on stopniowo coraz mniej, to jest on pewien, ze zawsze znajdzie dla tej Gry chocby chwilke czasu.

Na Forum zawital Heniu 4 kwietnia 2003 roku, poczatkowo pod postacia mr Rury. Latem 2004 roku zdecydowal sie jednak na przybranie nowego imienia. Podczas dwoch lat swego uczestnictwa bardzo przywiazal sie do serwisu.

Wolne chwile Heniu, oprocz grania w Cywilizacje, lubi poswiecac takze na graniu w inne gry strategiczne [do jego ulubionych naleza: Sid Meier's Alpha Centauri, Jagged Alliance 2, X-com Enemy Unknown, Colonization, Shogun: Total War i Heatrs of Iron]. Nie pogardzi tez dobra ksiazka. Slucha muzyki trance, ambient, a takze elektronicznej; do jego ulubionych artystow naleza: Kai Tracid, Blank & Jones, Tomcraft. Oprocz tego lubi tez sluchac... radiowej Trojki, ktora to bardzo sobie ceni.

Heniu posiada zdolnosci rolnicze [agricultural] i handlowe [commercial].

=================

JEDNOSTKA:

NIGHTFLYER

Like a ghost that came from old beginning
He found out his freezing destiny
Realized his blunted and senseless way of life
Got aware of these small things which are least the greatest

Therefore he left his life
His foolish form of life behind
Now he's a raider of the dark
He's a Nightflyer

Cold is the night
Cold as his heart

[Edited by Heniu on Mar 30, 2005 at 15:31]

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.