civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ3 - Modowanie [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=110]
Prosze o pomocy przy instalacji MODA [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=4194]

Ghost 
Aug 25, 2005 at 12:21
Prosze o pomocy przy instalacji MODA

Napewno ktoś już o tym pisał, lecz nigdzie nie udało mi się znaleść nic na ten temat i bardzo dziękuje za wyrozumiałość.Moje pytanie dla wielu z Was wyda się banalne: 1 po ściągnięciu moda nie wiem co dalej z nim czynić gram w C3C 2 kiedy dodane jednostki są dostępne czy sa wynikiem kolejnych odkryć naukowych.


polpol 
Aug 25, 2005 at 14:38
Re: Prosze o pomocy przy instalacji MODA

W jakiego moda (tytuł) Powinien rozpakować sie domyslnie do folderu z civką, a jesli nie to powinienes mu wskazac sciezke dostepu. Kolejne jednostki sa dostepne jesli wynajdziesz odpowiednia technologie i jednoczesnie bedziesz posiadał surowce potrzebne do ich zbudowania.....


Vashpan 
Aug 25, 2005 at 17:10
Re: Prosze o pomocy przy instalacji MODA

Mody, jezeli nie moga nadpisac sciezek do civki ( albo nie maja ich w ogole ), umieszcza sie przwaznie tam gdzie scenariusze ( <katalogciv3>/conquests/scenarios )
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.