civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Space Empires V - Multiplayer [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=102]
Nowy - pomocy xD [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=7774]

Trumen 
Nov 14, 2009 at 15:55
Nowy - pomocy xD

Witam wszystkich
Jak już napisałem jestem nowy i potrzebuje pomocy. Parę tygodni temu ściągnełem sobie SEV i bardzo mi się spodobała i teraz zastanawiam się nad kupnem orginału. Potrzebuję pomocy bo nie wiem na którą wersję się zdecydować (PL czy ENG)? Chodzi mi o to żeby bez problemu grać w sieci z innymi. Jak możecie to podajcie odrazu linki do jakichś dobrych sklepów z góry dzięki.
Pozdrawiam

Ps. Jest wogle możliwość grania w sieci na "warezowej" wersji gry? I co wy o tym sądzicie?

[Edited by Trumen on Nov 14, 2009 at 16:29]

Ceasar Of Rome 
Nov 14, 2009 at 16:43
Re: Nowy - pomocy xD

tylko i wyłącznie wersja eng

da się
to jest normalna gra
musisz tylko ją spatchować na wersję 1.79 bo na takich gramy na Naszym forum.

Trader 
Nov 14, 2009 at 17:04

Trzymaj się z daleka od wersji PL. Rozejrzysz się dokładniej na forum, a dowiesz się dlaczego

Ziro 
Nov 14, 2009 at 17:16

Wersja pl ssie, zamów sobie z Wielkiej Brytanii przez ebaya lub amazona grę i będzie wszystko ładnie działać, a można płacić spokojnie w złotówkach na ebayu, co do amazona to nie mam pojęcia.

Trumen 
Nov 14, 2009 at 17:33

Ok dzięki wszystkim za szybką odpowiedz. Już wiem o co chodzi z tą wersją PL a tak myślałem że coś jest nie tak z moimi przeciwnikami xD.
Patch może byś U.S? Np z tej stronki?

http://www.spaceempires5.com/

Ceasar Of Rome 
Nov 14, 2009 at 18:00

nie powinno być problemów
radzę dużo grać, nawet na singlu w stock, zwłaszcza w stock bo można zebrać sporo doświadczenia przydatnego później przy modach

Ziro 
Nov 14, 2009 at 18:12

No nie wiem, w stocku przynajmniej u mnie szczyt sprytu komputera na najwyższym poziomie to słabe miny, raz nawet na warpie je dał do swojego jedynego układu. To czym on próbuje atakować to chyba jakiś żart, może ma te battleshipy, ale z tak żałosnym uzbrojeniem, że najwyżej mogą połaskotać, do tego te jego grupy "uderzeniowe" wyglądają jak moje oddziały graniczne, a nie flota.

Trumen 
Nov 15, 2009 at 11:28

Jeszcze jedna sprawa już ostatnia
Cumulative upgrade to patch US versions of SE5 to v1.79
To oznacza że wystarczy zainstalować ten patch? poprzednich nie muszę?(bo w niektórych gierkach tak jest że trzeba wszystkie od początku instalować)

Ziro 
Nov 15, 2009 at 11:53

Wystarczy najnowszy, on ma wszystkie pozostałe w sobie od razu.

Merthen 
Nov 16, 2009 at 08:53

Piracenie nie popieram i mam nadzieje ze inni forumowicze też nie. Gry typu SEV starczają na długa w przeciwieństwie do nowych kilka-godzinnych gier jakich pełno na rynku.
Dlatego uważam ze za takie gry jak SEV należy zapłacić aby ich twórcy nie zniechęcali się i tworzyli następne. Jesteśmy małą społecznością ale wierną. myślę ze nawet jak ktoś na jakiś czas (nawet na rok czy dłużej) zrobi sobie przerwę to i tak wróci. Szanujmy pracę włożona w takie gry i nie namawiajmy do piractwa.

Widzę ze przez brak czasu opuściłem się w swoich obowiązkach moderatora. Trzeba to naprawiać. Każdy następny wątek związany z nielegalnością zablokuje lub usunę.

Ziro 
Nov 16, 2009 at 09:52

Ja sobie pewnie na gwiazdkę zrobię prezent w postaci SEV z U.K. albo poszukam na impulsie/stardocku i od razu Armada 2526 zakupie. Nie popieram piractwa, ale przez niski poziom inteligencji naszych wydawców, którzy albo nie wydają, albo psują trzeba do czasu dojścia paczki bawić się piracką kopią.

Ceasar Of Rome 
Nov 16, 2009 at 15:36

Nie miałem zamiaru w żadnym razie zachęcać do piractwa.
Jako tako gra w Polsce jest niedostępna w normalnej sprzedaży.

Merthen 
Nov 16, 2009 at 15:42

Można ją kupić przez steam, impulse itd.

Jeszcze jak ktoś kupi wersje pl a potem ją wyrzuci aby użyć jej klucza na wersji ściągniętej to mogę zrozumieć (choć nie popieram sam mam kupioną wersje ang i pl) ale pisanie o crackach to już nie jest przesada. Ja nikogo nie oskarżam tylko przyjacielsko napominam.

Ziro 
Nov 16, 2009 at 15:49

To byś podał jeszcze ceny z Impulsa :P

Ceasar Of Rome 
Nov 16, 2009 at 15:56

Pisałem o patchowaniu orygalnymi patchami od Malfagor

Jak mam kupić grę gdzieś zagranicą to tylko z pudełkiem i ze wszystkim
zapłacenie a potem sciągnięcie gry jakoś mi nie pasi
i jeśli dobrze pamiętem to Merkan miał chyba taką grę i musiał mieć patche od steamu a Ci się ociągali

Merthen 
Nov 16, 2009 at 16:11

To ja miałem problem z steamem z patchem 1.77. Długo na niego czekałem. Ale 1.79 pojawił się raz dwa.

Ceny

W impulse nie mogę znaleść Space Empire V to albo wycofali z sprzedaży albo pokręciło mi się z Sins of a Solar Empire lub Sword of Star które tam są.

W Steam gra kosztuje 14,99 euro. To akurat ciekawe gdyż dla USA cena wynosi 14,99 $. Pewnie myślą ze dolar i euro to to samo.

w Direct2Drive kosztuje $19.95

To były wersję elektroniczne. Gdy chce się kupić grę w pudełko to koszt 12-15$ + wysyłka

Tu ciekawostka:

http://wiki.spaceempires.net/index.php/Space_Empires_V

informacja o SEV za 3 $

[Edited by Merthen on Nov 16, 2009 at 16:13]

Ceasar Of Rome 
Nov 16, 2009 at 16:36

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDetails.aspx?product_id=62064
niestety brak na stanie

Chidori23 
Nov 15, 2012 at 13:52

Czy Technologie kulturowe się opłacają? I co daje zwiększenie zadowolenia nie licząc tego że się nie buntują : P

Ceasar Of Rome 
Nov 15, 2012 at 18:38

opłacają się.

wydajniej pracują chyba

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.