civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa II [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=136]
itkovian vs Krasny / ITKOVIAN [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9847]

Krasny 
Apr 19, 2011 at 11:02
itkovian vs Krasny / ITKOVIAN

Termin: 28.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 24.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 12, 2011 at 10:15]

Krasny 
May 08, 2011 at 01:02
Re: itkovian vs Krasny

Trochę pociukaliśmy i nawet przedłużyłem swoją agonię W popie jestem miażdżony, ale za to techami lekko odskoczyłem dzięki GL. Longi, Wielki Mur i bronić się da radę Ale itkovian ma jakiś niecny plan i pewnie lada moment go wcieli w życie. Ale proch będzie lada moment - pierwszy raz do niego dotrę Więc może Amerykańcami dam radę jeszcze pograć

Krasny 
May 12, 2011 at 00:00

Ktoś się dziwi, że poddałem?

A tak na poważnie. Chciałem być bardziej cwany niż lis i podesłałem moje wojska od północnej strony stolicy wroga. I byłaby szansa, gdyby przeciwnik nie przewidział moich intencji. 4 longi i i hamerykański strzelec mogliby namieszać

Nacje obaj random. Ja Hamerykanie, Itkovian Aztecy.

Chciałbym zrzucić winę na to, że za każdym razem grałem pod wpływem alko. Ale kłamać nie będę. Przeciwnik przerastał mnie o klasę. Czego mu serdecznie gratuluję I dodatkowo słusznie pouczył mnie w kilku sprawach. Więc przeciwnicy - drżyjcie! Utrzymam się w lidze

magmax 
May 12, 2011 at 01:01

No ja ciągle nie mogę pojąć czemu itkovian od razu nie był w pierwszej lidze.
Chyba się go tam bano

memik 
May 12, 2011 at 08:22

Spokojnie już od następnej Itkovian zacznie siać tam postrach

itkovian 
May 12, 2011 at 19:38
Re: itkovian vs Krasny / ITKOVIAN

Na wstępie dzięki za grę Krasny.A co do samej rozgrywki dostaliśmy amerykańskie nacje z tym ze moja miał dośc fajny bouns do rzowiju w postaci pływająych ogrdów więc po paru początkowych atakach gdy przekonałem się że Krasny w obronie jest całkiem dobry,zdecydowałem się isć na rzowij gry Krasny wybudował MUR zdecydowałem ze w rozwój ide do artyleri bo szkoda czasu na mozolne zdobywanie terenu przy wielkim murze i tak przed odkryciem artlerii stosunek nauki wychodzil cos 200 do 70 popa jak widac na screenie,dodatkowo Odkryłem skrytych w lesie partyzantów Krasnego odbierając mu ost deskę ratunku i wobec dysporporcji sił nasz admin poddał grę.

P.S podziwaim cię zgłosiłes ta gre o 1 w nocy w środku roboczego tygodnia ty to masz siły.

Aco do postrachu 1 ligi to nie przesadzajmy bo jak pisałem już gdzieś wcześniej po nast sezonie moge znów straszyć w II lidze .

Screen z konca gry z polowania na partyzantów .
http://cloud.steampowered.com/ugc/560908400657738886/F7534ED01AF40D8E82AB6F17BF247CB63EC42EB9/

[Edited by itkovian on May 12, 2011 at 19:44]

arturius1977 
May 12, 2011 at 21:58

Gratki itkovian

Krasny 
May 13, 2011 at 01:03

Co do mojej partyzantki - na screenie nie widać już 2 longów na wodzie i jednego na wzgórzu. Czekałem jak Itkovian podejdzie pod moją stolicę artylerią, a wtedy miałem spróbować taktyki "a-ku-ku!". Niestety, plan był przewidywalny i strzelcy z gienkiem spalili moją ostatnią deskę ratunku. Z szacunku do wolnego czasu przeciwnika poddałem

PS. Nie wiem co za problem zgłosić grę po jej zakończeniu

arturius1977 
May 13, 2011 at 01:18

Quote:
itkovian wrote:
Screen z konca gry z polowania na partyzantów .

Atak z partyzanta (nie ma jak od zaplecza ), taktyka którą lubię i stosuję

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.