civ.org.pl forums > Liga: sezon I, grupa IVa > Kasimirus vs alduviel / ALDUVIEL
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon I, grupa IVa
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Kasimirus vs alduviel / ALDUVIEL [post #1]

Termin: 28.06.2011 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 24.05.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on May 01, 2011 at 22:02]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Apr 28, 2011 at 08:40

Print
Kasimirus
Status: Elite

Registered: Sept 24, 2010

Attached:
20110425_00001
.jpg

298 KB [downloads: 11]
Re: Kasimirus vs alduviel [post #2]

Mapa pangea z balansem
bez ruin, bez barbówm, bez cs
nacje random
ja francja
alduviel anglia
okazało się że jesteśmy blisko siebi ok 9-10 heksów, miasto założyłem w trzeciej turze i zobaczyłem angielskiego wojownika, pytałem się czy restartujemy czy gramy alduwviel stwierddził ze gramy i gralismy po 31 turze zgłosił że wywaliło go i może wczytać tylko 28 tuę bo późniejszych nie ma ale na screnie widać ze był w 30.
zgodziłem się i graliśmy od 28 tury, inaczej zagrał i lepiej na tym wyszedł ale trudno go winić powinieniem i ja inaczej grać,
ok 40 tury również zgłosił że go wywaliło i wczytywalismy jeszczeraz od 38 potem ja
straciłem łącze w 44, jak zgłosiłem to przeciwnikowi i prosiłem o wczytanie stweirdzil ze on ma 47 i zdobył moje miasto i uciekłem i nie będzie wczytywał.
W związku z tym zgłaszam , ze wygrał Alduviel.

May 01, 2011 at 19:00

Print
arturius1977

Registered: Nov 21, 2010
Re: Kasimirus vs alduviel [post #3]

Quote:
prosiłem o wczytanie stweirdzil ze on ma 47 i zdobył moje miasto i uciekłem i nie będzie wczytywał

Podejrzana sprawa, według mnie do zbadania!
Zero gry "fair play"

May 01, 2011 at 19:03
Gadu-Gadu: 34367263
XFire arturius1977
Print
Tomek77

Registered: Sept 01, 2010
Re: Kasimirus vs alduviel [post #4]

Alduviel musiał mieć autosave z 31 i 40 tury, przecież robią się w każdej turze. To jest podejrzana sprawa, którą trzeba zbadać.

May 01, 2011 at 19:13

Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: Kasimirus vs alduviel [post #5]

Przeciwnik nie zauważył że grę rozłączyło, powinna zostać wznowiona w turze, w której nastąpiło rozłączenie. Gra nie powinna zostać rozstrzygnięta w ten sposób, bo końcowe tury zostały rozegrane przez SI.

May 01, 2011 at 19:14

Print
Alduviel

Registered: Apr 13, 2011
Re: Kasimirus vs alduviel [post #6]

Zachowanie Kasimirusa poniżej krytyki, spodziewałem się po tym człowieku więcej powagi. Zaczeliśmy od siebie 10-11 heksów ale "Pan Doskonały" postanowił przemieścić się osadnikiem kilka heksów w dół, gdy go odkryłem napisał "oo blisko siebie zaczelismy, w regulaminie pisze żeby zresetować". Napisałem mu, że sam sie przemieszczał settlersem i że nie restartujemy no i się zgodził. Wywaliło go w 30 turze a więc wczytałem 29, potem wywaliło go w 40 turze wczytałem 39. Po 40 turze już postawiłem zaatakować , otoczyłem orlean moi 4 zbrojni walczyli z jego 3 zbrojnymi. Walka wygrana Orlean spalony, ocalił jedną jednostkę którą zaczał uciekać pod Paryż.
49 tura, Kasimirus rozlączony i Napoleon przejmuje kontrole , 5 sekund po tym Kasimirus pisze mi na steamie cytuje "Kasimirus: hej teraz mnie wywaliło po 40 yurze" następnie napisał "Kasimirus: dobra albo wczytaj od 40 albo zgłoś zoją wygraną". Po postraszeniu, że sprawe zgłosze do admina postanowił przyznać mi wygraną poprzez swój walkower.
Nie znam cię dobrze pewno Ci nerwy puściły ponieważ wylosowałeś Napoleona i przegrasz 3 mecz z rzędu w lidze. Z moich obserwacji wynika, że jesteś żałosnym kłamcą , tchórzem i człowiekiem bez honoru. Nie polecam grać z tym człowiekiem.
A tutaj kilka screenów :

No i AI chyba nie konczy pierwsze tury

[Edited by Alduviel on May 01, 2011 at 19:20]

W chwale swej dobry, potĂŞÂżny i jasny"

May 01, 2011 at 19:16

Print
Cholernik

Re: Kasimirus vs alduviel [post #7]

Z fotek wygląda na to że Kasimirus był w grze (przynajmniej w tych turach). Może przez to rozłączanie tury się wam pomyliły i to nastąpiło w innych (lub wcześniej/później niż sejw). Prawdę powiedziawszy, z tych tej relacji + fotek ciężko zdecydować czy Kasimirus stara się oszukać, czy po rozłączyło was gdzieś po drodze.

May 01, 2011 at 19:27

Print
arturius1977

Registered: Nov 21, 2010
Re: Kasimirus vs alduviel [post #8]

No i sprawa się wyjaśniła

Celowe wychodzenie z gry aby zmienić jej los godne potępienia
Sam miałem pare przypadków czestego wychodzenie z gry przez przeciwnika, tylko to było na początku mojej przygody z multi i nie więdziałem o co biega.
Teraz takie wybryki sam bede traktowal jako walkowery na moją korzyść!

May 01, 2011 at 19:32
Gadu-Gadu: 34367263
XFire arturius1977
Print
Paulek

Registered: Feb 12, 2011
Re: Kasimirus vs alduviel [post #9]

Nie no sytuacja jak dla mnie tak:

Alduviel pokazał co i jak i widać wyraźnie tura 47 kasimirus jest w grze.
Jakby jeszcze pokazał screena z informacją że kasimirus w tym momencie odszedł z gry, to mielibyśmy pewną sytuację. No ale już w tym momencie sytuacja jasna. Jeżelu było dokładnie tak jak mówi alduviel to niech kasimirus się zastanowi czy to miało sens? Jak i tak zgłaszasz jego wygraną? A tylko możesz se wyrobić złą opinię...

To tylko takie podsumowanie, lecz z tym walkowerem toś już alduviel przesadził zdziebko.

May 01, 2011 at 19:33

Print
Kasimirus

Attached:
20110501_00003
.jpg

300 KB [downloads: 19]
Re: Kasimirus vs alduviel [post #10]

Przepraszam ale pomyliłem screna byl z innej gry.
Nie mnie wywalało z gry tylko mojego przeciwnika, ja miałem problem dopiero w 40 turze
Nigdy wcześniej nie uciekłem z żadnej gry ci którzy grali ze mną mogą potwierdzić, nie jest to moja pierwsza przegrana i nie ostatnia, nie walczę o awans bo mam za dużo przegranych, więc nie wiem po co miałbym robić takie cyrki.
Mapa miała być zbliansowana, a koło mnie 2 razy po 2 szt zelaza a kolo przeciwnika 2 po 6,
moje miasto stoi na zelazie

May 01, 2011 at 20:55

Print
Kasimirus

Re: Kasimirus vs alduviel [post #11]

.

Quote:
Wywaliło go w 30 turze a więc wczytałem 29, potem wywaliło go w 40 turze wczytałem 39. Po 40 turze już postawiłem zaatakować , otoczyłem orlean moi 4 zbrojni walczyli z jego 3 zbrojnymi. Walka wygrana Orlean spalony, ocalił jedną jednostkę którą zaczał uciekać pod Paryż.

NIe mnie wywaliło tylko ALduviela

Quote:
Kasimirus: hej teraz mnie wywaliło po 40 yurze" następnie napisał "Kasimirus: dobra albo wczytaj od 40 albo zgłoś zoją wygraną". Po postraszeniu, że sprawe zgłosze do admina postanowił przyznać mi wygraną poprzez swój walkower.

Napisałem czy zgodzi się wgrac od 40 tury, jak nie zgadza się to sgłoszę jego wygraną,
teksty o straszeniu adminem naisał później. Tak widać to na screnach ze steama które załączył mój preciwnik. Ja nie pomysłałem zeby zrobic screeny bo nie sadziłem ze to będzie az taka burza.

Quote:
ie znam cię dobrze pewno Ci nerwy puściły ponieważ wylosowałeś Napoleona i przegrasz 3 mecz z rzędu w lidze. Z moich obserwacji wynika, że jesteś żałosnym kłamcą , tchórzem i człowiekiem bez honoru. Nie polecam grać z tym człowiekiem. A tutaj kilka screenów :

Jak napisałem post wyżej nigdy nie uciekłem z żadnej gry, mogę tylko dodać że w przeciwiństwie do Alduviego, co mogą potwierdzić inni gracze np. Pietrak, Cezar August, czy Szacho.
Nie ja przeżywałem random dał mi Fancję tylko ty, płakałeś ze to najsilniesza nacja.
Na tym kończę dyskusję bo nie widzę sensu dalej ją toczyć. Zgłosimłem wygraną mojego przeciwnika i mam nadzieję że awansuje abym nie musiał więcej z nim grać
May 01, 2011 at 21:13

Print
Cholernik

Re: Kasimirus vs alduviel [post #12]

Balans na pandzie nie oznacza takich samych złóż po obu stronach, tylko to że pojawiają się okolicy. I dlatego może tak być że u jednego będzie 6, a u drugiego 2

May 01, 2011 at 21:29

Print
MickeyMouse

Registered: Mar 05, 2011
Re: Kasimirus vs alduviel [post #13]

Coś tu imo śmierdzi, Alduviel nie miałeś wcześniejszych screenów? Bo na tym Kasimirusa z 30 tury masz tylko 1 wara, brak żelaza, a w 44 z Twojego screena masz 4 zbrojnych porozstawianych. Patrząc na screeny Alduviela niby wszystko jasne, ale ten 1 Kasimirusa trochę zmienia obraz sytuacji. Niesmak krótko mówiąc, zamiast przyjemnej rozrywki napinka i rzucanie oskarżeń o oszustwa, gdzie ta "dżentelmeńska umowa"? Jak dla mnie temat do zbadania, tylko szkoda że screenów mało. Może choć wypowiedzą się gracze co grali wcześniej z Kasimirusem i Alduvielem?

May 01, 2011 at 21:56

Print
Heniu
Status: Administrator

Registered: May 11, 2004
Re: Kasimirus vs alduviel [post #14]

Regulamin stanowi, że walkower jest wtedy, gdy mecz nie zostanie rozpoczęty. Wynikiem jest więc "normalne" zwycięstwo Alduviela.

Kasimirus - dostajesz ostrzeżenie. Potraktuj je poważnie.

May 01, 2011 at 22:00

Print
Alduviel

Registered: Apr 13, 2011
Re: Kasimirus vs alduviel [post #15]

Quote:
MickeyMouse wrote:
Coś tu imo śmierdzi, Alduviel nie miałeś wcześniejszych screenów? Bo na tym Kasimirusa z 30 tury masz tylko 1 wara, brak żelaza, a w 44 z Twojego screena masz 4 zbrojnych porozstawianych. Patrząc na screeny Alduviela niby wszystko jasne, ale ten 1 Kasimirusa trochę zmienia obraz sytuacji. Niesmak krótko mówiąc, zamiast przyjemnej rozrywki napinka i rzucanie oskarżeń o oszustwa, gdzie ta "dżentelmeńska umowa"? Jak dla mnie temat do zbadania, tylko szkoda że screenów mało. Może choć wypowiedzą się gracze co grali wcześniej z Kasimirusem i Alduvielem?

Zaatakował mnie tymi 3 jednostkami przy czym ja straciłem wojownika , jednym chyba sie wycofał a ja swoim z czerwonym paskiem życia wróciłem i się uleczyłem. Po odkryciu obróbki żelaza odrazu zaatakował mnie zbrojnym którego ostrzelałem do zółtego paska życia , zaaatakował miasto licząc na awans ale poświeciłem scouta i zaatakowałem warriorem który się leczył w mieście , doszedł nowy wojownik który się produkował , zbudowałem następnego a potem szybko zbrojnego no i zaatakowałem

W chwale swej dobry, potĂŞÂżny i jasny"
May 02, 2011 at 07:44

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.