civ.org.pl forums > Trójkowa Demokracja > Trójkowa Demokracja [Pnyks]
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Trójkowa Demokracja
Poster
Status: Hero

Registered: Sept 14, 2002
IP: Logged
Trójkowa Demokracja [Pnyks] [post #1]

[W tym temacie zgłaszamy swoje kandydatury na władcę. Nie dyskutujemy.]

PIERWSZA KADENCJA

[Gary, Francis - skopiujcie tu swoje posty z http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9710&page=0 lub umieśćcie nowy program wyborczy. Jeśli ktoś jeszcze chce kandydować (Mario?) to pora to zrobić tutaj.

TYLKO KANDYDATURY Z TEGO WĄTKU BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ W GŁOSOWANIU!]

May 17, 2011 at 01:21

Print
Francis of Aaagh
Status: Veteran

Registered: Dec 12, 2009
Re: Trójkowa Demokracja [Pnyks] [post #2]

Głosujcie słusznie

May 17, 2011 at 08:50

Print
Gary29273
Status: Regular

Registered: Feb 08, 2011
Re: Trójkowa Demokracja [Pnyks] [post #3]

KANDYDAT
GarY Oranjee.

Za swój główny cel stawiam utworzenie Państwa silnego oraz zaawansowanego technologicznie.
- Państwa, które będzie zdolne do obrony swoich granic i obywateli.
- Za mojej kadencji wyprowadzę Nas z epoki kamienia i ustanowię nową erę - erę brązu.
- Przygotuję podwaliny pod erę żelaza, z czego pełnymi garściami będą czerpać przyszli władcy oraz obywatele.
- Stawiam na maksymalny rozwój terytorialny, rozwój przemyślany i z dobrą komunikacją między miastami.
- Obiecuję nie wikłać nas w żadne wojny oraz niestabilne sojusze.

I najważniejsze... Nadam nam tożsamość narodową, aby każdy obywatel był dumny, że jest pomarańczowy!

Jak nie trudno zauważyć to lew trzymający w jednej ręce strzały, a w drugiej miecz symbol mocy.
Pod tarczą herbową umieszczony jest napis JE MAINTIENDRAI co oznacza BĘDĘ BRONIŁ.

May 18, 2011 at 19:17

Print
Marioramst
Status: King

Registered: Jan 25, 2002

Attached:
terytorium.jpg
140 KB [downloads: 347]
Re: Trójkowa Demokracja [Pnyks] [post #4]

Jam jest Mariwin. Przynoszę wam wizję którą doznałem dzięki naszym bóstwom. Kazały mi one pobłogosławić Marioramsta i wskazać go jako naszego przywódcę. Nie dajcie się zwieść belzebubom i innym czarcim pomiotom które chcą zatracenia naszego narodu. Wysłuchajcie zatem Marioramsta i słów jego gdyż on ci wybrany jest na przywódcę naszego:

Marioramst wstał i rzekł:

Za moich rządów dopilnuję abyśmy przeżyli bum gospodarczy i naukowy. Nasze terytorium powiększę dzieśięćkrotnie. Armie przemierzą kontynent z północy na południe ze wschodu na zachód nauczając kto jest panem tych ziem.

Holandia kraj nasz będzie posiadać 8 miast. Wokół naszej pięknej stolicy Amsterdam założę w strategicznych punktach kolejno Rotterdam, Haga, Utrecht, Groningen, Eindhoven, Arnhem oraz przejmiemy stolicę Hetytów Hattusas. Państwo nasze zostanie połączone siecią dróg a pracować nad nimi będą wrogowie wyłapani pośród innych narodów z którymi będziemy walczyć i handlować.

Bogactwo miast oraz wymiana technologiczna przyniesie nam błyskawiczny rozwój pozostawiając inne cywilizacje daleko w tyle. Posiądziemy wiedzę o brązie, murarstwie, alfabecie, garncarstwie, kole, kodeksie wojownika, obrządku pogrzebowym, mistycyźmie, jeździe konnej oraz piśmie zaś ostatecznie nasi mędrcy będą debatować nad kodeksem prawnym.

Nowoczesne armie będą przemierzać kontynent zabijając barbarzyńców a spotkawszy inny naród narzucimy im nasza wolę. Wolą zaś moją będzie uczynić z nich Wasalów. Pozwolę im posiadać tylko stolice z której będę ściągać daninę i niewolników do pracy.
Aby nie zapomnieli kto jest ich panem przejmiemy stolice Hetytom a Aztekom spalimy miasto a gdyby i to nie pomogło założymy garnizon nieopodal ich miasta. Taka przyszłość będzie czekać Azteków i Hetytów a nasi żołnierze wezmą w posiadanie ich dobra i dziewki.

Każdy będzie posiadał niewolnika do pomocy w dzień a niewolnice do rozkoszy w nocy tak rzekłem i słowa dotrzymam.
Marioramst

Taka będzie rosnać przewaga nad innymi narodami

[Edited by Marioramst on May 19, 2011 at 01:57]

Marioramst

May 19, 2011 at 01:38
Gadu-Gadu: 3800388
Print
Gary29273
Status: Regular

Registered: Feb 08, 2011

Attached:
N01.jpg
24 KB [downloads: 29]
Re: Trójkowa Demokracja [Pnyks] [post #5]

Ponieważ mój pierwszy program wyborczy był oparty o 30 turek (nie wszyscy zabrali wtedy jeszcze głos odnośnie ilości tur, więc postawiłem na minimum gwarantowane ) pozwoliłem sobie zamieścić ten aktualny. Wiem, że jest już po głosowaniu, ale myślę, że nie zaszkodzi...

KANDYDAT
GarY Oranjee.

Za swój główny cel stawiam utworzenie Państwa silnego oraz zaawansowanego technologicznie.

- Państwa, które będzie zdolne do obrony swoich granic i obywateli.

- Za mojej kadencji wyprowadzę Nas z epoki kamienia i poprowadzę ku nowej erze. Erze żelaza!

- Sprowadzę do miasta najwspanialszego naukowca, samego Christiaan'a Huygensa, a on postawi dla nas Piramidy, co na zawsze wpisze Nas w karty Historii.

- Stawiam na maksymalny rozwój terytorialny, rozwój przemyślany i z dobrą komunikacją między miastami.

- Obiecuję nie wikłać nas w żadne wojny oraz niestabilne sojusze.

I najważniejsze... Nadam nam tożsamość narodową, aby każdy obywatel był dumny, że jest pomarańczowy!

Jak nie trudno zauważyć to lew trzymający w jednej ręce strzały, a w drugiej miecz symbol mocy.
Pod tarczą herbową umieszczony jest napis JE MAINTIENDRAI co oznacza BĘDĘ BRONIŁ.

[Edited by Gary29273 on May 25, 2011 at 23:15]

May 25, 2011 at 23:13

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.