civ.org.pl forums > Civ3 - Główne > Spowolnienie gry-dziwny problem.
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Główne
Poster
Status: Novice

Registered: Apr 21, 2009
IP: Logged
Spowolnienie gry-dziwny problem. [post #1]

Witam, opisze problem z grą:
Dotyczy Civ3 Conquests wersja 1.22
Wygrałem z kompem poprzez podbój kosmosu. Postanowiłem pograć jeszcze trochę. Ugrałem może jeszcze jakieś 10 -15 tur i zaczął się problem. Na placu boju pozostały 4 nacje plus moja, dwie już odpadły. Problem polega na tym, że przed zakończeniem tury gdzie wszystko jest już zrobione, jak chcę zobaczyć inną cześć mapy, to obraz poruszą się skokowo, bardzo wolno, ale gdy tylko aktywuję jakąś jednostkę to idzie normalnie. Po jej "ufortyfikowaniu" problem powraca. Co do gry, to mapa jest ogromna, jednakże nie cała jest zapełniona miastami. Tam gdzie były dwie nacje jest pusto. Gdy wczytam wcześniejszego sejwa, gra idzie normalnie tylko do tego roku, gdzie zaczyna się ten problem. Nie wydaje mi się, abym miał słabego kompa, procek Athlon X3 435, 2gb ramu, hd 4890 + nowe stery, Win XP. Dziwne to, bo chciałem jeszcze zniszczyć szkopów

Jun 16, 2011 at 14:02

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.