civ.org.pl forums > Civ3 - Modowanie > Medieval European Mod II- ktoś gra?
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Modowanie
Poster
Status: Regular

Registered: Dec 28, 2010
IP: Logged
Medieval European Mod II- ktoś gra? [post #1]

Jak w tytule, czyli zapytują czy ktoś pogrywa w tą modyfikację?

Sam z racji tego że jakos akurt dany okres historyczny mnie kręci to czasami sobie cos popstrykam tylko pomyslałem ze może byzie się z kim podzielić wrażeniami.

Macie jakąś ulubioną nację, jednostkę ? Ciekawe spostrzeżenia?

Ja jak narazie moge powiedzieć że:

1.System jesli chodzi o stopnie trudności jest ostro wysrubowany i np na kingu jakbym się nie pocił to komp z technologią jest zawsze o krok do przodu i tylko ostatnie ogryzki mnie nie przeganiają

2.Gra na archipelagach jest i ciekawa i nudna. Albo ja rozjadę kompa i sam opanuję wysę a potem ew.kolejne albo komp rozjedzie mnie, ew będzie sie bardzo mocno starał.

3. Surowce, a własciwie to że częśc z nich widac odrazu. Nie wiem czy to błąd czy celowy zabieg. O ile to że jak biegają stada koni i ludzie choć nie umieją na nich jeździć to je widzą i wiedzą że tam sa to ok, ale już ze złożami rudy żelaza nie pojmuję.

Na razie tyle

Jun 30, 2011 at 10:15

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.