civ.org.pl forums > Gry Cywilizacyjne > Civilization - Jak zbudować ładny pałac
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Inne Gry Strategiczne > Gry Cywilizacyjne
Poster
Status: Novice

Registered: Jun 30, 2011
IP: Logged
Civilization - Jak zbudować ładny pałac [post #1]

Witam.

W przeciwieństwie do większości tutejszych forowiczów nie jestem jestem fanem całej serii ale do Jedynki mam szczególny sentyment jeszcze z czasów gdy była to gierka "świeża". Od czasu do czasu nachodzi mnie więc ochota na pyknięcie w nią sobie.
Niby wiem jak grać i różne osiągnięcia mam w swoim dorobku ale nigdy nie udało mi się w jakiś szczególnie imponujący sposób rozwinąć mojego pałacu (tego pod mapą, który fundują nam wdzięczni obywatele). Na początku upgrady zazwyczaj są dosyć często ale później prawie się nie pojawiają. Kilka razy grałem już nawet starając się jak najbardziej uszczęśliwiać mieszkańców ale efektów nie zauważyłem.

Moje pytanie brzmi więc:
Jakie czynniki wpływają na rozbudowę pałacu i jak osiągnąć jego maksymalną rozbudowę?

P.S. Wstydzilibyście się, że na forum nie ma osobnego działu dla prawdziwej Civilization podczas gdy mają je jakieś podróbki...

Jun 30, 2011 at 10:15

Print
Heniu
Status: Administrator

Registered: May 11, 2004
Re: Civilization - Jak zbudować ładny pałac [post #2]

Zainteresowanie civ1 jest znikome, z oczywistych powodów i dlatego nie ma ona własnej części forum.

A co do meritum to nie orientuję się dokładnie kiedy pałac jest rozbudowywany, ale dzieje się to raczej ze względu na osiągnięcia cywilizacji, a nie ze względu na szczęście mieszkańców.

Jun 30, 2011 at 13:40

Print
Azazell
Status: Moderator

Registered: Jun 27, 2004
Re: Civilization - Jak zbudować ładny pałac [post #3]

W różnych okresach czasu będziesz otrzymywał okno z widokiem na pałac i będziesz sobie budował jego fragmenty.

Aug 10, 2011 at 10:54

Print
Kamilius
Status: Novice

Registered: Aug 25, 2011
Re: Civilization - Jak zbudować ładny pałac [post #4]

To raczej proste:

1. Miej dużo szczęśliwych obywateli
2. Bądź bogaty
3. Przoduj w nauce
4. Miej potężną armię
5. Miej dużo wysoko rozwiniętych miast

;P

Aug 27, 2011 at 19:47

XFire kamilius1
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.