civ.org.pl forums > Antycudak Cup > I runda: (OTT) szarlej22 vs madnomad (CHI) / SZARLEJ22
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Antycudak Cup
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
I runda: (OTT) szarlej22 vs madnomad (CHI) / SZARLEJ22 [post #1]

Przypominam o zakazie budowania "wielkich" (czyli dostępnych tylko dla jednego gracza) cudów. Szczegóły w regulaminie:

Regulamin Turnieju

Termin: do 16.09 godz. 23:59:59

Miłej zabawy

[Edited by Krasny on Sept 10, 2011 at 23:28]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Sept 09, 2011 at 00:49

Print
madnomad
Status: Veteran

Registered: Oct 28, 2006
Re: I runda: szarlej22 vs madnomad [post #2]

Witam kolegę Mój nick na Steamie różni się od forumowego - szukaj użytkownika o nicku: asherrr. Czas na grę będę miał od soboty - w weekend do ustalenia, w tygodniu jestem do dyspozycji praktycznie codzienne gdzieś tak od szóstej.

Sept 09, 2011 at 07:47
Gadu-Gadu: 4119344
Print
szarlej22
Status: Regular

Registered: Aug 26, 2011
Re: I runda: szarlej22 vs madnomad [post #3]

Witaj, to zaczynamy w sobotę, mi też pasuje. Odezwę się na steam.

Sept 09, 2011 at 08:05

Print
madnomad

Registered: Oct 28, 2006
Re: I runda: szarlej22 vs madnomad [post #4]

No to by było na tyle jeśli chodzi o mój start w turnieju Starcie Imperium Osmańskiego (szarlej22) z Chinami (ja) zakończyło się zwycięstwem Turków po 4 godzinach i około 150 turach gry Szarlej był u mnie z wizytą bardzo wcześnie, następnie była mała rewizyta z mojej strony i ostateczna rerewizyta Turków. Nie pomogły mi nawet armaty. Ogólnie dawałem z siebie wszystko ( no może oprócz sytuacji z Generałem-samobójcą ), ale chyba zabrakło tej odrobiny doświadczenia - chociaż Szarlej w sumie też niewiele gier ma za sobą. Ale nabrałem ogromnego smaka na gry rankingowe, bo moje dotychczasowe gry hot-seat to było "pieszczenie się" w porównaniu z taką grą jak z Szarlejem
Wielkie podziękowania dla kolegi za wyrozumiałość przy moich początkowych kłopotach ze stosowaniem się do zasady naprzemiennych ruchów i życzę Szarlejowi dotarcia przynajmniej do pierwszej czwórki

Reasumując:
(Imperium Osmańskie) szarlej22 1 : 0 madnomad (Chiny)

Sept 10, 2011 at 19:25
Gadu-Gadu: 4119344
Print
szarlej22

Re: I runda: szarlej22 vs madnomad [post #5]

Nic dodać, nic ująć, wyczerpujący opis przebiegu rozgrywki. Ten manewr z generałem trochę mi pomógł, szczególnie, że Chińczykami grałeś. Po prostu zwykłe gapiostwo Miałem momenty zwątpienia, szczególnie po nieudolnej próbie rusha w starożytności/klasyku, ale jakoś się udało. Dzięki za emocjonującą grę w miłej i co ważne kulturalnej atmosferze. Koniecznie zgłoś się do gier rankingowych. No i dzięki za mega optymistyczne życzenia co do dalszej fazy turnieju.

Sept 10, 2011 at 21:27

Print
eltar

Registered: Mar 23, 2010
Re: I runda: szarlej22 vs madnomad [post #6]

Patrząc na fakt, że kolejnym przeciwnikiem mogę być ja (o ile niebiosa pomogą) to na ćwierćfinał masz duże szanse

Sept 10, 2011 at 23:21

Print
szarlej22

Re: I runda: (OTT) szarlej22 vs madnomad (CHI) / SZARLEJ22 [post #7]

Eh, to melodia przyszłości, każdy pojedynek jest inny, a ja nie jestem wyjadaczem. Ale życzę Ci żebyśmy się spotkali w drugiej rundzie w walce o ćwiartkę.

[Edited by szarlej22 on Sept 11, 2011 at 08:10]

Sept 11, 2011 at 08:08

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.