civ.org.pl forums > Antycudak Cup > II runda: (SON) szachoboks vs Heniu (AZT) / SZACHOBOKS
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Antycudak Cup
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
II runda: (SON) szachoboks vs Heniu (AZT) / SZACHOBOKS [post #1]

Przypominam o zakazie budowania "wielkich" (czyli dostępnych tylko dla jednego gracza) cudów. Szczegóły w regulaminie:

Regulamin Turnieju

Termin: do 24.09 godz. 23:59:59

Miłej zabawy

[Edited by Krasny on Sept 21, 2011 at 22:32]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Sept 17, 2011 at 10:55

Print
cezar august 007
Status: Veteran

Registered: Jan 22, 2011
Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #2]

Heniu zniszcz go !
Jak go spotkam w następnej rundzie to mogę zdać się już tylkoo na randoom

Na przestrzeni dziejĂłw Polska zawsze byÂła korytarzem, przez ktĂłry przechodziÂł wrĂłg napadajÂący na RosjĂŞ (..) Dlaczego do tej pory wrogowie tak Âłatwo przechodzili przez PolskĂŞ?
Bo Polska by³a s³aba! Polskiego korytarza nie mo¿na zamkn¹Ì od zewn¹trz tylko rosyjskimi si³ami. Mo¿na skutecznie zamkn¹Ì od wewn¹trz w³asnymi si³ami polski. Dlatego polska powinna byÌ silna.
Dlatego ZwiÂązek Radziecki jest zainteresowany utworzeniem silnej, wolnej i niepodlegÂłej Polski. Kwestia Polska - to kwestia Âżycia i Âśmierci dla paĂąstwa radzieckiego. - Stalin Krym luty 1945

Sept 17, 2011 at 12:10

Print
Heniu

Registered: May 11, 2004
Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #3]

Graliśmy wczoraj - ja Aztekami a Szacho Songhajem. Zdecydowanie mało emocjonująca gra - wchodzimy już w epokę przemysłową a jest tak mało walk, nikt z nas nawet generała nie ma (chyba że o czymś nie wiem). W demo Szacho ma trochę przewagi, ale gra jeszcze nie jest przesądzona.

Sept 19, 2011 at 09:48

Print
Heniu

Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #4]

Przegrałem. Początkowo miałem przewagę dzięki ogrodom, z czasem jednak Szacho zaczął mnie doganiać i pod koniec renesansu (bodajże) przegonił. Wybudował Manhattan o turę przede mną, turę wcześniej miał też bombki. Gdy już miałem bombkę gotową do odpalenia, tamtejsze miasto w pobliżu stolicy Szacha zostało znukowane i straciłem ją, dostałem za to kolejną na stolicę a zanim zrobiłem swoje (po kilku turach) następne i było po grze. Próbowałem jeszcze desperackiego ataku nukiem + piechotą na drugie miasto rywala, ale nie udało się, a nawet gdyby się udało to niewiele by to zmieniło, moja ekonomia już gotorywała a wszędzie było marchewkowo.

Gratulacje i dzięki za grę.

http://cloud.steampowered.com/ugc/541780146485458272/9A6DD360277E914E9D740DEFDA01A72144D512AC/

Sept 21, 2011 at 18:33

Print
szachoboks
Status: League Winner

Registered: Feb 22, 2011
Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #5]

Na poczatku heniu mial 2 x razy wiecj zarcia ..Dobrze ze mogl wybudowac ogrody tylko przy jednym miescie
stolica mu sie rozsrastala w błyskawicznym tempie pod koniec gry mial w stolicy 40 popa, do współczesności wszedł wcześniej ale ja mialem lepsza produkcje i nadgonilem z budowa manhatanu, nastepnie spuściłem 3 bomby na stolice i po jednej na pozostale miasta,
mapa strasznie bunkrowa i balem sie ze mam juz przegrane, iskierka nadziei pojawila sie jak heniu postawil miasto na zelazie kolo mnie liczylem ze przez nie nie będzie mógł budować cudow krajowych, ,

rozwalil sie na calej mapie a ja bylem skulony
moglem atakowac we 2 strony lądem,

, zdecydowania najtrudniejsza gra od dawna, dzieki za gre

a marmur mielismy identycznie jak w tej grze :
http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=12642

[Edited by szachoboks on Sept 21, 2011 at 19:07]

Sept 21, 2011 at 18:45

Print
P8R
Status: Hero

Registered: Aug 16, 2010
Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #6]

Jakie 40 popa? Nie wierzę.

edit: a tak btw: szkoda, że przegrałeś, Heniu. Miałem nadzieję spotkać Cię w bodaj ćwierćfinale.

[Edited by P8R on Sept 21, 2011 at 19:29]

Sept 21, 2011 at 19:28
Gadu-Gadu: 534627
Print
Heniu

Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #7]

http://cloud.steampowered.com/ugc/541780146486579797/D87BF2F5173369178AC83FC2E6AE160429970471/

Tu jest 34, bo do epoki atomowej jeszcze daleko, ale było 40. Żarcia na turę miałem bodajże 60, więc nie ma co się dziwić. A nawet nie miałem ani szpitala, aniDnia Króla bo marmur był chyba na jakiejś wysepce i zgarnął go Szacho, ani też wiszących ogrodów bo to antycudak.

Sept 21, 2011 at 19:38

Print
szachoboks
Status: League Winner

Registered: Feb 22, 2011
Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #8]

zniszczyłem dróżkę do Tlafelolko a Heniu zapomniał jej naprawic stoi tam pikinier i niewidac ze jest zniszczona a połączenia z miastem nie ma , czyli mogl przez to stracic 700 zlota ,
dziwiłem sie ze ze zlotem lepiej stoje

Sept 21, 2011 at 19:57

Print
Heniu

Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #9]

Nie zapomniałem tylko jakoś to przeoczyłem i do głowy mi to nie przyszło że mogłeś to odciąć. Ale cóż, to nie jedyny mój głupi błąd w tej grze. Najbardziej żałuję tego, że po przyłączeniu żelaza nie zacząłem masowo produkować wojska. Te trzecie miasto też powinienem był postawić na południu przy rzece, żeby mieć ogrody wodne we wszystkich trzech miastach (w tym po lewej też miałem dzięki jeziorku), a tych pereł i tak nie podłączyłem.

Sept 21, 2011 at 20:05

Print
cezar august 007
Status: Veteran

Registered: Jan 22, 2011
Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #10]

No to mam przechlapane...

Na przestrzeni dziejĂłw Polska zawsze byÂła korytarzem, przez ktĂłry przechodziÂł wrĂłg napadajÂący na RosjĂŞ (..) Dlaczego do tej pory wrogowie tak Âłatwo przechodzili przez PolskĂŞ?
Bo Polska by³a s³aba! Polskiego korytarza nie mo¿na zamkn¹Ì od zewn¹trz tylko rosyjskimi si³ami. Mo¿na skutecznie zamkn¹Ì od wewn¹trz w³asnymi si³ami polski. Dlatego polska powinna byÌ silna.
Dlatego ZwiÂązek Radziecki jest zainteresowany utworzeniem silnej, wolnej i niepodlegÂłej Polski. Kwestia Polska - to kwestia Âżycia i Âśmierci dla paĂąstwa radzieckiego. - Stalin Krym luty 1945

Sept 21, 2011 at 20:27

Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: II runda: szachoboks vs Heniu [post #11]

Dajesz dajesz nie przestajesz

Sept 21, 2011 at 21:00

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.