civ.org.pl forums > Antycudak Cup > II runda: (GRE) Tomek77 vs cezar august 007 (EGY) / CEZAR AUGUST 007
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Antycudak Cup
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
II runda: (GRE) Tomek77 vs cezar august 007 (EGY) / CEZAR AUGUST 007 [post #1]

Przypominam o zakazie budowania "wielkich" (czyli dostępnych tylko dla jednego gracza) cudów. Szczegóły w regulaminie:

Regulamin Turnieju

Termin: do 24.09 godz. 23:59:59

Miłej zabawy

[Edited by Krasny on Sept 17, 2011 at 11:32]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Sept 17, 2011 at 10:56

Print
Tomek77
Status: Elite

Registered: Sept 01, 2010
Re: II runda: Tomek77 vs cezar august 007 [post #2]

Grę rozegraliśmy wczoraj.

cezar august, Egipt 1- 0 Tomek77, Grecja

Skupiłęm się na wojsku i szybko doszedłem do żelaza, przezbroiłem wojowników, ale kiedy doszedłem do stolicy cezara ten podłączył swoje żelazo i przezbroił z 4 wojowników na swordy, teren mi nie sprzyjał i musiałem się wycofać z 6 jednostek: 2 swordy, 3 hoplici i wojownik został tylko sword i wojownik. Front przez chwile znajdował się pod moją stolicą, ale kiedy postawiliśmy trzecie miasto obok siebie na środku to walka przeniosła się na środek mapy.

Przez pójście prosto do żelaza byłem lekko zacofany technologicznie, zakładając stolicę ruszyłem się w złym kierunku osadnikiem. Ostatecznie poddałem grę po zajęciu miasta na środku- tam też popełniłem błą wiedząc, że w następnej turze miasto padnie powinienem wycofać longa i generała, ale zapomniałem o tym z pośpiechu. Gdybym go wycofał to miasto najprawdopodobniej bym odbił.

Sept 17, 2011 at 11:19

Print
cezar august 007
Status: Veteran

Registered: Jan 22, 2011
Re: II runda: (GRE) Tomek77 vs cezar august 007 (EGY) / CEZAR AUGUST 007 [post #3]

Zdziwiłem się, że przeciwnik chce mnie zniszczyć rushem..
Gdy tylko zobaczyłem, że mu rośnie wojo natychmiast zmieniłem ścieżkę rozwoju techów na żelazo. Prawdę mówiąc inaczej było by krucho...
Dosłownie w ostatniej turze przezbroiłem wojo na swordy i odparłem atak jednocześnie zadając ogromne straty przeciwnikowi.

Ten atak wykończył tomka.. Jego eko było mówiąc szczerze po prostu słabe
Pierwszy miałem longi co pozwoliło mi na zniszczenie chociaż trochę woja tomka
Potem rozpocząłem oblężenie miasta tomka , które miało zaledwie 3 ludzi, aczkolwiek było ważnym łącznikiem ze stolicą (mapa bunkier)

Udało się szybciej niż myślałem. Po przejęciu miasta i wzięciu do niewoli głównodowodzącego generała wojsk greckich Tomek poddał grę.

Dzięki za grę!

Na przestrzeni dziejĂłw Polska zawsze byÂła korytarzem, przez ktĂłry przechodziÂł wrĂłg napadajÂący na RosjĂŞ (..) Dlaczego do tej pory wrogowie tak Âłatwo przechodzili przez PolskĂŞ?
Bo Polska by³a s³aba! Polskiego korytarza nie mo¿na zamkn¹Ì od zewn¹trz tylko rosyjskimi si³ami. Mo¿na skutecznie zamkn¹Ì od wewn¹trz w³asnymi si³ami polski. Dlatego polska powinna byÌ silna.
Dlatego ZwiÂązek Radziecki jest zainteresowany utworzeniem silnej, wolnej i niepodlegÂłej Polski. Kwestia Polska - to kwestia Âżycia i Âśmierci dla paĂąstwa radzieckiego. - Stalin Krym luty 1945

Sept 17, 2011 at 15:14

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.