civ.org.pl forums > Antycudak Cup > III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) / PAULEK
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Antycudak Cup
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) / PAULEK [post #1]

Przypominam o zakazie budowania "wielkich" (czyli dostępnych tylko dla jednego gracza) cudów. Szczegóły w regulaminie:

Regulamin Turnieju

Termin: do 31.09 godz. 23:59:59

Miłej zabawy

[Edited by Krasny on Oct 03, 2011 at 21:42]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Sept 21, 2011 at 22:45

Print
Paulek
Status: Elite

Registered: Feb 12, 2011
Re: III runda: memik vs arturius1977/Paulek [post #2]

Zaczętę

Ja Hiszpania Memik Rzym

Duuuuuży bunkier. Znalazłem 4 rafy i kupiłem se opery więc coś tam próbuje kulturowo wskórać Teraz prawie odparłem desant memika, ale w turze, w której skończyliśmy wszedł w epoke (ja nie mam nawozu bo poszedłem w szkółki co się opłaciło duuuuuużo nauki i szybko nadrabiam). W eko mam dołek bo mi blokuje trochę pól, a tak normalnie to remis jest, bo ładnie nadgonił. Mam 3 duże miasta chyba wszystkie powyzej 15, a tanus 4 ale poniżej 10 (chyba )

Taka gra eko skupiam sie na kulturce dużo (co 8/9 tur ustór z całą pobożnością, tradycją i ponad połową swobód), które po ukończeniu dadzą mi dod. z 50 kulturki.

Ogólnie w moim państwie poza paroma barbami (to o kilku włóczących się strzelcach i dział) panuje domowa atmosfera

Sept 23, 2011 at 21:14

Print
memik

Registered: Sept 10, 2010
Re: III runda: memik vs arturius1977/Paulek [post #3]

Niestety ta map a to masakra jakaś nie widziałem taa akiego bunkra nigdy, kolega bardzo dobrze rozgrywa tą partyjkę

Sept 24, 2011 at 08:32

Print
szachoboks
Status: League Winner

Registered: Feb 22, 2011
Re: III runda: memik vs arturius1977/Paulek [post #4]

mape bedzie trzeba zmienic

Sept 24, 2011 at 10:59

Print
Paulek

Re: III runda: memik vs arturius1977/Paulek [post #5]

Obowiązkowo PRAWIE zawsze jest bunkier i nuda okropna. A jak nie to zaś za blisko i gra się kończy szybciutko i też nie ma funu. Np w LD bardzo często jest ładna mapa gdzie dojścia zajmuje niecałe 10 turek czasami troszkę więcej po łąkach, a tak to po 1 hexowym przejściu i wzgórzach O_o

Sept 24, 2011 at 11:25

Print
memik

Re: III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) [post #6]

No to teraz mamy ere prześwietleń raz ja raz kolega i prześwietlamy się rengenami, czyli atomówkami, teraz to jest ta faza gry która dla mnie jest młócką, niezależnie od tego kto wygra zrobi to o włos, cdn.

Sept 24, 2011 at 15:54

Print
Paulek

Re: III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) [post #7]

Kultura. Wieże transmisyjne się budują potrzeba jeszcze 8 ustrojów czyli około 70 tur. Potem utopia.
Mam przewage na możu a miastami sie ledwo siegamy (oprocz specjalnie zalozonego...) i latam lotniskowcem. Poprzednio ładny wsad na uran i stolice. Odrobiłem strate, lecz taki błąd zrobiłem. Zamiast z oxfrodu wziąść to gdzie się buduje manhattan i już go wznosić, wziełem z oxfordu roszczepienie (ale ja głupi jestem straciłem 5 ważnych tur jak nie 10)

Niecierpie tego okresu, ale mam przewagę w postaci kultury. Niestety we dowaliły 4 w niego 2 ale zaraz mam 3 nuki. Teraz dotrwać do utopii

Sept 24, 2011 at 16:55

Print
cezar august 007
Status: Veteran

Registered: Jan 22, 2011
Re: III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) [post #8]

70 tur!
Zapomnij rób wojo lepej

Na przestrzeni dziejĂłw Polska zawsze byÂła korytarzem, przez ktĂłry przechodziÂł wrĂłg napadajÂący na RosjĂŞ (..) Dlaczego do tej pory wrogowie tak Âłatwo przechodzili przez PolskĂŞ?
Bo Polska by³a s³aba! Polskiego korytarza nie mo¿na zamkn¹Ì od zewn¹trz tylko rosyjskimi si³ami. Mo¿na skutecznie zamkn¹Ì od wewn¹trz w³asnymi si³ami polski. Dlatego polska powinna byÌ silna.
Dlatego ZwiÂązek Radziecki jest zainteresowany utworzeniem silnej, wolnej i niepodlegÂłej Polski. Kwestia Polska - to kwestia Âżycia i Âśmierci dla paĂąstwa radzieckiego. - Stalin Krym luty 1945

Sept 25, 2011 at 10:53

Print
Paulek

Re: III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) [post #9]

Spoko Robie wieże kupuje a do czasowego jeszcze 125 tur A do tej 70 wliczam budowe 20 turowej utopii bo jak atomy latają to ledwo się buduje cokolwiek...

[Edited by Paulek on Sept 25, 2011 at 12:35]

Sept 25, 2011 at 12:18

Print
memik

Re: III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) [post #10]

Ponieważ mamy czas do 31.09 a wypada to jutro to ustaliliśmy, że jutro zakończymy nasz bój, ale spodziewajcie się jako zwycięzcy szanownego kolegi

[Edited by memik on Sept 30, 2011 at 18:25]

Sept 30, 2011 at 18:24

Print
Paulek

Re: III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) [post #11]

O 16 wychodzę na trochę i może mnie troszkę nie być

Oct 01, 2011 at 12:46

Print
memik

Re: III runda: (ROM) memik vs Paulek (SPA) [post #12]

Gratulacje dla kolegi, zwyciężył i życzę powodzenia w dalszych grach

Oct 01, 2011 at 18:17

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.