civ.org.pl forums > Space 4X - Space Empires V > Problem z nowym sterownikim do gry ATI
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Space Empires V
Poster
Status: Moderator

Registered: Aug 25, 2008
IP: Logged

Attached:
blad.png
6 KB [downloads: 343]
Problem z nowym sterownikim do gry ATI [post #1]

Napotkałem dzisiaj nieoczekiwany problem z uruchomieniem space empires V. Przy wejściu do gry pojawi mi się taki komunikat:

Obojętnie jak pogrzebie w ustawieniach gry problem nie znika. Postanowiłem sprawdzić co się dzieje i okazało się ze winne są nowe sterowniki do karty ATI w wersji Catalyst 11.9. Dopiero cofniecie do wersji 11.6 (przy 11.8 i 11.7 problem nie znika) naprawia całą sytuację.

Jednak nie mogę sobie pozwolić na powrót do starszych sterowników gdyż te z kolej problematycznie działają z moim projektorem.
Dlatego muszę znaleźć inne rozwiązanie, a ponieważ problem jest już od trzech wersji sterowników na rozwiązanie ze strony ATI nie mam co liczyć.

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją ? Na forach zagranicznych nić takiego nie widzę. Zapytam też inaczej czy ktoś ma te sterowniki i gra mu działa?

P.S.
Mam windows 7 64 bit.

[Edited by Merthen on Oct 16, 2011 at 13:12]

Oct 16, 2011 at 13:11

Print
cycu3006
Status: Settler

Registered: Jun 23, 2009
IP: Logged
Re: Problem z nowym sterownikim do gry ATI [post #2]

Jeśli to coś pomoże to Ja mam radeon hd 4870 i wersje sterownika 8.632, może i stary ale gra mi chodzi bez problemu na windows 7 64bit.

Jan 11, 2012 at 20:10

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.