civ.org.pl forums > Antycudak Cup > Mecz o III miejsce: (JAP) WoZa vs Paulek (AME) / WOZA
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Antycudak Cup
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Mecz o III miejsce: (JAP) WoZa vs Paulek (AME) / WOZA [post #1]

Przypominam o zakazie budowania "wielkich" (czyli dostępnych tylko dla jednego gracza) cudów. Szczegóły w regulaminie:

Regulamin Turnieju

Termin: do 30.10 godz. 23:59:59

Miłej zabawy

[Edited by Krasny on Oct 22, 2011 at 17:22]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Oct 18, 2011 at 22:50

Print
Herbaciarz
Status: Hero

Registered: Aug 19, 2009
Re: Mecz o III miejsce: WoZa vs Paulek [post #2]

Woza, Woza!!! Wierzę w ciebie!!!

~Stalin
HerbatĂŞ siĂŞ pija, by zapomnieĂŚ o haÂłasie Âświata.
~T'ien Yiheng

Oct 19, 2011 at 14:28
Gadu-Gadu: 10210264
XFire Opiart
Print
Alduviel
Status: Elite

Registered: Apr 13, 2011
Re: Mecz o III miejsce: WoZa vs Paulek [post #3]

woza skop mu dupsko

W chwale swej dobry, potĂŞÂżny i jasny"

Oct 19, 2011 at 18:41

Print
Paulek

Registered: Feb 12, 2011
Re: Mecz o III miejsce: WoZa vs Paulek [post #4]

Opi czy ty mi kiedyś kibicowałeś . Wiesz chyba się na Ciebie fochne .

No dobra win Wozy po moim hmmmmmmm dosyć ryzykownym zagraniu na produkcje, żeby maxowy przyspamić milicji.

3 raz próbujemy ja Amerykaniec on Japoniec. No cóż takie moje szczeście próbowałem się pocieszać, że ten bonus nie jest aż taki duży, ale albo on jest taki ogromny, albo ja mam gigantycznego pecha .

Maiar wie o co chodzi i nadal uważam, że to jednak pech, że miasto zabiera 4 HP mniej niż powinno i to nie jeden nie dwa a pare....

No dobra mijając random Woza się martwił nudną grą, a była bardzo fajna i przyjemna podejścia raz ja, raz on. Bardzo ciekawie szkoda, że wynik nie ten Graty Woza, Graty III miejsca i się nie martw i zapamiętaj "zglos, zapomnij, pomscij"

Oct 22, 2011 at 16:42

Print
WoZa

Registered: Nov 05, 2010
Re: Mecz o III miejsce: WoZa vs Paulek [post #5]

Gra i jej otoczka byłą bardzo ciekawa.

Najpierw wylosowało Egipt a mnie Grecję, ale setlers i wojownik wylądował w morzu na mapie Czajmena. Setem mogłem zejść na ląd, ale wojem nie, więc restart. Drugie podejście i stolice 9 heksów. Za 3 razem udało się.

Mapa kontaktowa.
Nie wiem co robił Paulek ale ładnie się rozwijał. Kupował pola czy co?
Ja nie szedłem od razu w żelazo. Brałem wszystkie po trochu. Konie, kalendarz, łuczników i później w żelazo.
2 miasto założyłem pierwszy blisko środka. Myślałem, żeby dokupić pola, ale stwierdziłem, że kasę oszczędzę na samurajów. Paulek po chwili założył miasto obok i oczywiście kupił te pola. Później zaatakował ale szybko zrezygnował.
Odkryłem żelazo i patrze nie ma go na mapie. Dół....jak Paulek odszedł do żelaza i też obaczył pustą mapę zaproponował, że jak chce to możemy potraktować to jak trening i zagrać od nowa o 3miejsce.

To było bardzo miłę z jego strony ale wolałem przegrać jak mężczyzna niż bawić się w jakieś "treningi

Mapa niby całą odkryta ale pod kołem biegunowym parę pół miałem nieodkrytych. Poszedłem skautem i jest 6 żelaza!!!!

Szybko set, do żelaza szedłem 11 tur!!! Tereny ubogie, miasto założyłem i oczywiście zadowolenie na minus.

Paulek w międzyczasie zaatakował kusznikami moje 2 miasto ale go pogoniłem. W popie miał już dwukrotną przewagę.

Kiedy kolega zobaczył, że ma żelazo, to zaczął wypluwać kuszników. Ruszyłem 5 samurajami i 3 kusznikami na graniczne miasto. Było ciężko, kusznicy niszczyli mnie strasznie, ale miasto padło od desantu. W następnej turze zabiłem generała.

Po tym Paulek poddał grę.

Co ciekawe mimo 3 moich miast i jednego zdobytego, przeciwnik miał więcej w popie!!!!

Dziękuję za mecz i zdrowe podejście Pulka do gry.

Szacun

Oct 22, 2011 at 17:06

Print
pocozyc
Status: Prince

Registered: Jul 25, 2003
Re: Mecz o III miejsce: (JAP) WoZa vs Paulek (AME) / WOZA [post #6]

Graty Woza : ) .... szczerze to kibicowałem Ci bo wkońcu z Tobą przegrałem w 1 rundzie ; )

Oct 22, 2011 at 18:09
Gadu-Gadu: 2640081
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.