civ.org.pl forums > Liga: sezon II, liga 2: play-off > I runda: (MON) Jarech 0:1 Paulek (ROM)
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon II, liga 2: play-off
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
I runda: (MON) Jarech 0:1 Paulek (ROM) [post #1]

Termin rozstrzygnięcia rundy (czyli rozegranie dwumeczu): 23.11.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by Heniu on Nov 19, 2011 at 09:06]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Nov 08, 2011 at 22:36

Print
Jarech
Status: Veteran

Registered: Jan 27, 2006
Re: I runda: Jarech vs Paulek [post #2]

Jarech (Mongolia) 0:1 (Rzym) Paulek

Nov 18, 2011 at 19:20
Gadu-Gadu: 926225
Print
Paulek
Status: Elite

Registered: Feb 12, 2011
Re: I runda: Jarech vs Paulek [post #3]

No cóż, domyślałem się, iż przyjdzie mi walczyć przeciw Mongolii, więc postawiłem na legiony i szybkie zniszczenie przeciwnika. Rozpoczynamy, a mapa to istny step! W dodatku pod samą stolicą 10 koni było , podróż keshikami bez ani jednej drogi od stolic gdzieś 3-4 tury, a między nami było 15-20 hexów. No to tak. Zaczynamy ruszam wojem patrz marmur no to zmiana założenia (chciałem WB i rush) wio po piramidy potem WB, do wisiaków i podrodze żelazo. Wszystko się udało zrobić prócz... żelaza! 10 koni, 0 żelaza przy stolicy ;/ No random mnie nie lubi. Rozglądam się patrze na środku 2x2 żelaza sobie leży zaraz po wisikach robie seta, a potem drugiego odrazu. Drugiego wysyłam na północ po 6 żelaza, a pierwszy pałęta się między barbami i postawiłem w końcu przy 2 żelaza, bo była bariera barbów. Za ten czas podprowadziłem do środka drogę i zapomniałem dodać, przy samej stolicy cerro sobie było, więc 800 kaski miałem na tą gdzieś 60 turkę (około). Kupiłem wara poprzezbrajałem i 8 wio na przeciwnika. Gdy się szykowałem do oblężenia przeciwnik poddał grę. Po drodze jeszcze oracle pobudowałem i haga była za 4 turki by mur pobudować. Graliśmy moje 3 miasta na 1 Jarecha

Państwo w początku końcówki gry:

Demo tuż przed atakiem:

Początki ataku:

Ostatni wgląd na oblężenie:

P.S Wogóle przez 80 tur powstało 5 cudaków xD

Nov 18, 2011 at 19:33

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.