civ.org.pl forums > Liga: sezon II, liga 2: play-off > II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER)
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon II, liga 2: play-off
Poster
Status: Elite

Registered: Feb 12, 2011
IP: Logged
II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #1]

Pobawię się w Krasnego

Termin rozegrania (dwumeczu) xx.xx (9.12 obstawiam)

Powodzenia i miłej zabawy!

xD Chyba nie jest tak źle? .

To tak wybrałem niemców na japończyków przeciwnika. Bazowo rozcudowałem się (piramidki, WB, WO itp) tylko hagia, chitzen, i czekaj co tam to było? Coś tam mało ważne jakiś taki cudak. To tak biorę z WB filozofię (nie uszło żeby służbę). I zaraz potem służba = spam landów. Podzszedłem 12 landami. Wtedy przeciwnik miał w demo siłę armii 15tys. na moje 50 tys. Ale cóż przesmyk mnie zniszczył. Co zabijałem jednostkę stojącą na przesmyku (nie mogłem użyć siły landów czyli otoczenie) to pojawiała się nowa. Na koniec samurajowie. Cóż odwrót i dalsze knucie nastąpi...

Jak na razie wyborna obrona Mickeya, ale mam swój plan hehe.

==============

Teraz Krasny się bawi

Termin rozstrzygnięcia rundy (czyli rozegranie dwumeczu): 16.11.2011 r.

[Edited by Krasny on Dec 06, 2011 at 22:07]

Nov 25, 2011 at 13:52

Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse vs Paulek (GER) [post #2]

Wypatruje Cię, a Ciebie ni widu, ni słychu. Jak coś to jutro jestem lekko po 20 dostępny i przed 18.

Nov 30, 2011 at 20:39

Print
MickeyMouse

Registered: Mar 05, 2011
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse vs Paulek (GER) [post #3]

Sorrki za wczoraj, nie dałem rady, dzisiaj też nic nie mogę obiecać.

Dec 01, 2011 at 13:20

Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse vs Paulek (GER) [post #4]

Mickey wygrał. Chciałem mu bombke zrzucić na lotnikowce i fregatki, lecz gdy chciałem zmienić produkcję w innym miescie, przez przypadek przeniosła się i tyle! Miałem 4 bomby, które miały w tej turce pójść plus 7 panzerów czekało na zrzuty. Prosiłem mickeya o wczytanie, lecz cóż nie jest typem miłym (bez obrazy, nie wiedziałem jakiego słowa użyć) i tylko chłodno zaczął mi mówić, że nie. Cóż może dla mnie to głupie, ale chyba dlatego, że ja zawsze daje ludziom...

W takim razie podsumowanie 1 meczu:

MickeyMouse (JAP) 1 : 0 (GER) TermiT/Paulek

Dec 01, 2011 at 21:16

Print
WoZa

Registered: Nov 05, 2010
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse vs Paulek (GER) [post #5]

Im bliżej finału tym ludzie widzą w tym coraz mniej zabawy, a coraz więcej rywalizacji.
Fakt Paulek, że masz dobre serce i Ty byś pozwolił cofnąć.
Mam jedną prośbę....dalej bądź taki

Dec 01, 2011 at 21:31

Print
szarlej22
Status: Regular

Registered: Aug 26, 2011
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse vs Paulek (GER) [post #6]

Moim zdaniem błędy, nawet tego typu są wpisane w tę grę Sam nieraz straciłem generała, bo niechcący przesunąłem go nie tam, gdzie chciałem i zaważyło to na wyniku. Ja nigdy nie proszę o wyrozumiałośc w takich wypadkach, bo i niby czemu przeciwnik ma się na to godzic. Błąd to błąd, nieważne jakiej natury ale to tylko moje prywatne zdanie.

Dec 02, 2011 at 09:13

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse vs Paulek (GER) [post #7]

Graty Miki. Wielki pech Paulek :/ Jestem ciekaw kolejnej rundy - jakie nacje bierzecie ?

Dec 02, 2011 at 10:22

Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #8]

Ja wyznaję sentencję, która zawsze się sprawdza, więc ty też się bój coorp:
Ty mi raz, ja tobie dwa razy i dwa razy mocniej.

Wpisane w grę... Tak prowadzisz całą grę ładnie jedziesz przez random nie możesz przejąc stolicy i kiedy miałem wygrywać grę missclick... Powodzenia z takim zdaniem . Ja zawsze dam przeciwnikowi, bo chce, by dał z siebie wszystko, a nie z powodu jednego przypadku wygrać grę. Ale wiesz, to tylko świadczy o klasie drugiego gracza, widać tutaj jest dość niski poziom gry...
W dodatku można to nazwać nie miarą pecha, a moja nieuwagą i sadystycznym wykorzystaniem przez przeciwnika tej sytuacji. Woza ja jestem miły tylko dla osób godnych tego. Niektórzy nie są godni i ja będę czarnym koniem dla nich

Co do nacji ja już wiem, ale ponieważ ja pierwszy wcześniej podawałem, to teraz pan mysz podaje. Ja nie zamierzam wyjawić przed nim, bo mu za grosz nie ufam xD

[Edited by Paulek on Dec 02, 2011 at 13:44]

Dec 02, 2011 at 13:41

Print
coorp
Status: Cup Winner

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #9]

Quote:
Paulek wrote:
Ja wyznaję sentencję, która zawsze się sprawdza, więc ty też się bój coorp:
Ty mi raz, ja tobie dwa razy i dwa razy mocniej.

Ależ Ty jesteś zły do szpiku kości

[Edited by coorp on Dec 02, 2011 at 14:13]

Dec 02, 2011 at 14:13

Print
szachoboks
Status: League Winner

Registered: Feb 22, 2011
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #10]

.

[Edited by szachoboks on Dec 02, 2011 at 14:16]

Dec 02, 2011 at 14:14

Print
szarlej22

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #11]

Stosuje tę zasadę z wzajemnością, napisałem, że to moja prywatna opinia i nie musisz się z nią zgadzac w żadnym calu. Po prostu różni są ludzie, gracze, jedni napiszą, że to był missclick i rzeczywiście tak było, inni po prostu zrobią błąd co do gry i tak się będą tłumaczyc missclickem. Nie rozumiem tylko przytyków co do poziomu gry...to chore, że ktoś ma inne zdanie i od razu wielkie oburzenie.

Dec 02, 2011 at 14:27

Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #12]

Jestem oburzony? Gdybym był nie dawał bym tych emotikonów .
Co do tego poziomu, chodziło mi o czerpanie z gry, czy dla kogoś to cos mega ważnego, czy też tylko frajda . Niski poziom, znaczy to, nie to, że słabo grał, bo raczej wtedy by ze mną nie wygrał, nieprawdaż? Chodzi o to, że to gra na serio była. Nie było tego luzu, a gra na serio, gdy przeciwnik, coś zrobi przez przypadek muszę to wykorzystać. Po to jest gra. To nie życie, gdzie nie da się niczego cofnąć. Jeżeli coś przez przypadek się stanie, to można cofnąć i grać dalej, no bo co się stanie?.

Coorp tak jestem zły do szpiku kości. Dla niektórych ludzi... Zapamiętaj to sobie

Dec 02, 2011 at 14:59

Print
WoZa

Registered: Nov 05, 2010
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #13]

Paulek zakończ ten temat bo nie będzie zgody między graczami.
Ja jak widzę, że dobry gracz źle ruszył przez przypadek bo mu się piwo rozlało albo pies go za nogawkę ciągnie to nie ma problemu, żeby odczytać save.

Inni tego nie zrobią, ale sami też nie proszą o to.
To i to trzeba akceptować.

Dec 02, 2011 at 15:57

Print
MickeyMouse

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #14]

Ok, to może jednak mimo zerowych chęci i ja coś skrobnę.
Dogrywana partia po kilku dniach, idzie spokojnie, turki lecą i przy tym jak się przymierzam do decydującego zrzucania nuków i ataku zaczynają się teksty: ja chyba byłem pierwszy, wydaje mi się że byłem pierwszy, na 100% pierwszy miałem ruch itd. itp. To tłumaczę i przypominam jak było, w końcu łaskawe przyznanie racji, pod warunkiem, jak mnie skleroza nie myli: ok zgodzę się że pierwszy miałeś ruch jak zrobimy restart turki. Powód? Bo missclicka zrobiłem... W zasadzie przez całą tę z d... dyskusję nie miałem ochoty na żadne restarty itp. Ma chłopak pretensje niech ma, wali mnie to. Widzę w temacie kilku udzielających się, z którymi parę partyjek rozegrałem, może coś napiszą, czy ja taki problemowy jestem, bo wydaje mi się że w razie problemów i pytań o jakąś sytuację najczęściej moja odpowiedź brzmiała "decyduj". Ale ja sklerozę mam, może coś mi się pomyliło...

Dec 02, 2011 at 17:16

Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #15]

Ja jak gram partyjki z kimś na razy, to sejwy nazywam w stylu: "Miki 2" dzięki temu jak po 2 tygodniach wiem kto ma ruch
A tak poza tym spokojnie rewanżyk jest, więc nie ciśnieniujcie się oboje

Dec 02, 2011 at 17:29

Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #16]

Ofszem mickey. Naszły mnie pewne wątpliwości, ale nawet już na początku przecież, nieprawdaż? Przyznałem Ci rację? Tak. Przeprosiłem? Tak.
Co do decyduj, to czemu teraz nie dałeś takiej odpowiedzi? Dobra ja mogę skończyć temat, to o tobie świadczy nie o mnie .

Dec 02, 2011 at 17:49

Print
MickeyMouse

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #17]

Quote:
Cholernik wrote:
to sejwy nazywam w stylu: "Miki 2"

To zły przykład jest, takiego sejwa niestety na oczy widziałeś, nasze gierki za szybko się kończyły moją porażką
Dec 02, 2011 at 17:59

Print
szarlej22

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #18]

Quote:
WoZa wrote:

Inni tego nie zrobią, ale sami też nie proszą o to.
To i to trzeba akceptować.

To esencja tego o co mi chodziło, sam nie proszę i gdyby była taka sytuacja( a jeszcze mi się coś takiego nie zdarzyło, czysto hipotetycznie) też bym się nie zgodził. Mówiąc przewrotnie większośc ludzi traktuje grę na luzie i nie rozdziera szat w wypadku swojej omyłki i nie prosi o wczytywanie. Po prostu wydaje mi się, że moje podejście jest praktyczne, bo pozwalając na to, sam nie miałbym prawa czegoś takiego wymagac od przeciwnika, bo on np. tego nie respektuje. Szanuje Twoje zdanie i możemy nawet się umówic przed grą, że można cofnąc w razie pomyłki technicznej, bez problemu, ale co do zasady pozostaję przy swoim zdaniu. Pragmatyzm.

P.S Mickey to bezproblemowy gracz, grałem z Nim kilka gier i nigdy żadnych problemów, a słowo "decyduj" pada bardzo często w fazie przygotowania do gry

[Edited by szarlej22 on Dec 02, 2011 at 19:00]
Dec 02, 2011 at 18:59

Print
szisza
Status: Veteran

Registered: Apr 15, 2011
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #19]

Ja grałem zarówno z Paulkiem jak i Mikim, zawsze gry przebiegały bezproblemowo w miłej atmosferze. Jeśli miałbym wyrazić swoje zdanie to przychyliłbym się do wypowiedzi Wozy.

Dec 03, 2011 at 08:38

Print
Herbaciarz

Registered: Aug 19, 2009
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #20]

No dokładnie- jeśli ktoś nie chce cofnąć ruchu, to trzeba się z tym pogodzić. Jaki jest
sens teraz w wykłócaniu się i obrażaniu "niski poziom" itp.? Ja sam parę razy (nawet
teraz w playoffie jak grałem z Heniem) zgodziłem się powtórzyć ruch (wczytywać
nie chciałem, bo akurat atakowałem a wczytanie mogłoby całkiem zmienić wyniki
randoma). Ale- jak parę razy grałem z innymi ludźmi, to się nie zgadzałem już na to.
Jeśli widzę, że mój przeciwnik kombinuje, pierwszy się rusza całkiem niesłusznie,
a na końcu mówi, żeby wczytać, bo mu się coś pomyliło, to mnie krew zalewa...
(nie mówię tutaj akurat o Paulku, ale o takim pewnym graczu z naszego forum...)
Po prostu nie chce wyjść na frajera (a, bo go można oszukać). Sam też ani razu
nie prosiłem o wczytanie, chociaż nieraz było dużo błędów.

~Stalin
HerbatĂŞ siĂŞ pija, by zapomnieĂŚ o haÂłasie Âświata.
~T'ien Yiheng

Dec 03, 2011 at 09:24
Gadu-Gadu: 10210264
XFire Opiart
Print
P8R

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #21]

Ja raz poprosiłem o loada coorpa, gdy wybudowałem WB i zupełnie nie zauważywszy, że wybieram darmowego techa, wybrałem jakiegoś najtańszego, gdy powinienem jakiegoś najdroższego przecież. Coorp się zgodził bez problemu. To była liga w poprzednim sezonie, pojechał mój Egipt Niemcami, jeszcze pamiętam
Później zdarzyła się sytuacja, której dokładnie nie pamiętam, ale too coorp poprosił mnie o loada turę wstecz z powodu jakiegoś swojego błędu. Normalnie bym się nie zgodził, a on pewnie nawet by nie pytał, ale po tym moim daniu ciała z techem nie mogło być inaczej

Dec 03, 2011 at 09:52
Gadu-Gadu: 534627
Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #22]

Jak to się mówi:
"Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" . Trudno nie dał mi wczytać, to niech nie liczy na mnie i tyle

Dec 03, 2011 at 12:57

Print
Heniu
Status: Administrator

Registered: May 11, 2004
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #23]

Skoro najbliższy patch ma się skupiać na trybie multi, to może w końcu dadzą te tury sekwencyjne... O ile rok z hakiem po premierze to nie za szybko jak na ich tempo.

Dec 04, 2011 at 22:03

Print
szisza
Status: Veteran

Registered: Apr 15, 2011
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #24]

Panowie kiedy gracie?

Dec 06, 2011 at 15:35

Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #25]

Już zaczęliśmy. Ma 4 miasta. Ja 2. W demo remis. Cudaki ja pozgarniałem. Mongolia na mongołów.

Dec 06, 2011 at 16:14

Print
Krasny
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #26]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Dec 06, 2011 at 22:07

Print
MickeyMouse

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #27]

Quote:
Krasny wrote:

]

Takie rzeczy tylko u Kręcimordy...16.11.2011 r.
Dec 07, 2011 at 07:45

Print
Paulek

Re: II Runda: (JAP) MickeyMouse 1:0 Paulek (GER) [post #28]

No. A jakże! . Coś ty się spodziewał

Dec 07, 2011 at 08:12

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.